Kdo je to?
Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Kdo je to Tenorista?

Co znamená a jaký je význam slova Tenorista?

Tenorista je zpěvák mající hluboký mužský hlas - tenor. Známým tenoristou byl např. Luciano Pavarotti.Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Definici slova Tenorista můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Odpisy? Rozumíte pojmu Rabat? Rozumíte pojmu Dělitel? Znáte pojem Lambda sonda?

Klíčová slova: definice, význam, formulace, wiki, pojem, kdo je Tenorista?, etymologie, odborný výraz, přesný význam, co je to Tenorista?, synonymum, informace, přesný výraz, popis, lexikon, popis

Pojem Tenorista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Tenorista ve Wikipedii

Najít slovo Tenorista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Tenorista ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Tenorista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tenorista například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tenorista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tenorista? Kdo to byl Tenorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tenorista? Definice pojmu Tenorista patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Tenorista i v jiné sekci než je kategorie hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.