Kdo je to?
Kdo je to Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tenorista? Lidé, hudba

Tenorista

Co znamená a jaký je význam slova Tenorista?

Tenorista je zpěvák mající hluboký mužský hlas - tenor. Známým tenoristou byl např. Luciano Pavarotti.Kdo je to Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tenorista? Lidé, hudba

Definici pojmu Tenorista sdílejte s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Registr? Víte co je Občanské sdružení? Rozumíte pojmu Abrupce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ionizátor?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, slovo, co znamená, význam pojmu, hudba, formulace, wikipedie, popis, wiki, odborný výraz, informace, hudba, vysvětlení, etymologie, význam

Pojem Tenorista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tenorista zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Tenorista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Tenorista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Tenorista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Tenorista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Tenorista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tenorista například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Tenorista, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tenorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tenorista? Definice pojmu Tenorista je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, trubka nástroj, tenorista, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Tenorista i v jiné sekci než je kategorie hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.