Kdo je to?
Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Kdo je to Tenorista?

Co znamená a jaký je význam slova Tenorista?

Tenorista je zpěvák mající hluboký mužský hlas - tenor. Známým tenoristou byl např. Luciano Pavarotti.Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tenorista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Odpisy? Víte, co je to Viróza? Rozumíte pojmu Prank? Rozumíte pojmu Komunikace?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, slovo, wiki, význam, lexikon, původ slova, kdo je Tenorista?, popis, informace, co je to Tenorista?, význam slova, Tenorista, vysvětlení, pojem, hudba

Pojem Tenorista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Tenorista ve Wikipedii

Vyhledat termín Tenorista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Tenorista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Tenorista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tenorista například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Tenorista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tenorista? Kdo to byl Tenorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tenorista? Definice pojmu Tenorista je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hudba).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.