Kdo je to?
Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Kdo je to Tenorista?

Co znamená a jaký je význam slova Tenorista?

Tenorista je zpěvák mající hluboký mužský hlas - tenor. Známým tenoristou byl např. Luciano Pavarotti.Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tenorista sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Odpisy? Pamatujete si definici pojmu Dornova metoda? Rozumíte pojmu Prank? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žahour?

Klíčová slova: význam slova, hudba, lexikon, informace, co je to Tenorista?, synonymum, co znamená, heslo, význam, definice, popis, vysvětlení, termín, význam pojmu, přesný výraz, původ slova

Pojem Tenorista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Tenorista na Google.cz

Najít výraz Tenorista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Tenorista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tenorista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tenorista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Tenorista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tenorista? Kdo to byl Tenorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tenorista? Definice pojmu Tenorista se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.