Kdo je to?
Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Kdo je to Rodinný příslušník?

Co znamená a jaký je význam slova Rodinný příslušník?

Rodinný příslušník je označení pro člověka, který má příbuzenskou vazbu na ostatní členy rodiny. Může se jednat o pokrevní příbuzenství (např. prarodiče - rodiče - děti), nebo o nepokrevní příbuzné, kde je příbuzenský vztah vytvořen díky sňatku (snacha - tchyně, zeť - tchán, švagr apod.)Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rodinný příslušník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hakuna Matata? Víte co je ITunes? Znáte pojem Parketa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lapacho?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, co je to Rodinný příslušník?, termín, co znamená, vztahy, přesný význam, význam slova, popis, Rodinný příslušník, slovo, formulace, informace, význam, wiki, odborný výraz

Pojem Rodinný příslušník je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Rodinný příslušník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Rodinný příslušník na Youtube

Najít termín Rodinný příslušník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Rodinný příslušník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rodinný příslušník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Rodinný příslušník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rodinný příslušník? Kdo to byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rodinný příslušník? Definice pojmu Rodinný příslušník se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.