Kdo je to?
Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Kdo je to Rodinný příslušník?

Co znamená a jaký je význam slova Rodinný příslušník?

Rodinný příslušník je označení pro člověka, který má příbuzenskou vazbu na ostatní členy rodiny. Může se jednat o pokrevní příbuzenství (např. prarodiče - rodiče - děti), nebo o nepokrevní příbuzné, kde je příbuzenský vztah vytvořen díky sňatku (snacha - tchyně, zeť - tchán, švagr apod.)Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Rodinný příslušník se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Harlem shake? Znáte pojem Specifický symbol? Znáte pojem Nezisková organizace? Vzpomenete si na definici slova Glukóza?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, termín, význam pojmu, pojem, vysvětlení, heslo, slovo, formulace, lexikon, synonymum, odborný výraz, co znamená, etymologie, význam, popis

Pojem Rodinný příslušník je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Rodinný příslušník

Najít pojem Rodinný příslušník ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Rodinný příslušník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Rodinný příslušník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Rodinný příslušník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rodinný příslušník například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Rodinný příslušník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rodinný příslušník? Kdo to byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rodinný příslušník? Definice pojmu Rodinný příslušník je v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.