Kdo je to?
Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Kdo je to Ekonom?

Co znamená a jaký je význam slova Ekonom?

Ekonom je člověk, který se teoreticky nebo prakticky zabývá oborem ekonomie. Jedná se o velmi širokou náplň práce, ekonom může zkoumat, vytvářet, rozvíjet i uplatňovat různé teorie a modely z oblasti ekonomie nebo být tvůrcem odborných prací v tomto oboru.
Své znalosti a dovednosti uplatňuje v mikro nebo makroekonomii, prognostice, matematické ekonomii, ekonometrii, finanční analýze a podobně.Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Ekonom? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Itinerář? Znáte termín Myom? Znáte definici termínu Karma? Víte, co je to Justiční vražda?

Klíčová slova: formulace, původ slova, pojem, popis, definice, co znamená, přesný význam, Ekonom, lexikon, vysvětlení, význam, kdo je Ekonom?, etymologie, popis, wiki, synonymum

Pojem Ekonom je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Ekonom v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ekonom ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Ekonom ve vyhledávači Qwant

Najít termín Ekonom na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekonom například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ekonom

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ekonom? Kdo to byl Ekonom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ekonom? Definice pojmu Ekonom patří do sekce věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.