Kdo je to?
Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Kdo je to Ekonom?

Co znamená a jaký je význam slova Ekonom?

Ekonom je člověk, který se teoreticky nebo prakticky zabývá oborem ekonomie. Jedná se o velmi širokou náplň práce, ekonom může zkoumat, vytvářet, rozvíjet i uplatňovat různé teorie a modely z oblasti ekonomie nebo být tvůrcem odborných prací v tomto oboru.
Své znalosti a dovednosti uplatňuje v mikro nebo makroekonomii, prognostice, matematické ekonomii, ekonometrii, finanční analýze a podobně.Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Tento text (Ekonom) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kinesiotaping? Víte co je Fyzické napadení? Znáte definici termínu Warfarin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Talek?

Klíčová slova: synonymum, pojem, co znamená, etymologie, původ slova, popis, kdo to je, co je to Ekonom?, vysvětlení, popis, věda, význam slova, Ekonom, wiki, lexikon, význam

Pojem Ekonom je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Ekonom ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Ekonom ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Ekonom ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekonom ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekonom například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Ekonom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ekonom? Kdo to byl Ekonom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ekonom? Definice pojmu Ekonom je v sekci věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Ekonom i v jiné sekci než je kategorie věda.