Kdo je to?
Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Kdo je to Ekonom?

Co znamená a jaký je význam slova Ekonom?

Ekonom je člověk, který se teoreticky nebo prakticky zabývá oborem ekonomie. Jedná se o velmi širokou náplň práce, ekonom může zkoumat, vytvářet, rozvíjet i uplatňovat různé teorie a modely z oblasti ekonomie nebo být tvůrcem odborných prací v tomto oboru.
Své znalosti a dovednosti uplatňuje v mikro nebo makroekonomii, prognostice, matematické ekonomii, ekonometrii, finanční analýze a podobně.Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Definici slova Ekonom můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hic sunt leones? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kolonáda? Znáte definici termínu Retrospektiva? Znáte termín Pícnina?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Ekonom?, synonymum, lexikon, termín, popis, význam pojmu, definice, význam, vysvětlení, heslo, odborný výraz, význam slova, co znamená, kdo to je, přesný význam

Pojem Ekonom je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Ekonom ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Ekonom v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ekonom ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Ekonom na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekonom například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Ekonom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ekonom? Kdo to byl Ekonom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ekonom? Definice pojmu Ekonom se nachází v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Ekonom i v jiné kategorii než v věda.