Kdo je to?
Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Kdo je to Ekonom?

Co znamená a jaký je význam slova Ekonom?

Ekonom je člověk, který se teoreticky nebo prakticky zabývá oborem ekonomie. Jedná se o velmi širokou náplň práce, ekonom může zkoumat, vytvářet, rozvíjet i uplatňovat různé teorie a modely z oblasti ekonomie nebo být tvůrcem odborných prací v tomto oboru.
Své znalosti a dovednosti uplatňuje v mikro nebo makroekonomii, prognostice, matematické ekonomii, ekonometrii, finanční analýze a podobně.Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Ekonom? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Itinerář? Znáte definici termínu ISIC? Znáte definici termínu Karma? Pamatujete si definici pojmu Xylitol?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, původ slova, Ekonom, popis, informace, význam slova, termín, kdo to je, věda, přesný výraz, definice, význam, význam pojmu, co je to Ekonom?, slovo

Pojem Ekonom je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Ekonom ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ekonom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Ekonom ve Wikipedii

Najít heslo Ekonom ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekonom například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Ekonom, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ekonom? Kdo to byl Ekonom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ekonom? Definice pojmu Ekonom je v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Ekonom i v jiných kategoriích (než věda).