Kdo je to?
Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Kdo je to Ekonom?

Co znamená a jaký je význam slova Ekonom?

Ekonom je člověk, který se teoreticky nebo prakticky zabývá oborem ekonomie. Jedná se o velmi širokou náplň práce, ekonom může zkoumat, vytvářet, rozvíjet i uplatňovat různé teorie a modely z oblasti ekonomie nebo být tvůrcem odborných prací v tomto oboru.
Své znalosti a dovednosti uplatňuje v mikro nebo makroekonomii, prognostice, matematické ekonomii, ekonometrii, finanční analýze a podobně.Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ekonom s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kinesiotaping? Znáte definici termínu Performance? Znáte definici termínu Warfarin? Pamatujete si definici pojmu Kuperóza?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, heslo, informace, význam slova, etymologie, slovo, odborný výraz, popis, formulace, termín, přesný výraz, význam, definice, význam pojmu, co je to Ekonom?

Pojem Ekonom je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekonom ve Wikimedia Commons

Hledat termín Ekonom ve Wikipedii

Najít pojem Ekonom na Google.cz

Hledat videa s názvem Ekonom na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekonom například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Ekonom, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ekonom? Kdo to byl Ekonom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ekonom? Definice pojmu Ekonom se nachází v sekci věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.