Kdo je to?
Kdo je Nikola Mertlová? Životopis Nikola Mertlová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Nikola Mertlová

Kdo je Nikola Mertlová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Nikola Mertlová je česká herečka, zpěvačka a tanečnice.
Nikola se narodila 25. září 1988 v tehdejším Československu. O zpěv, hudbu a tanec se zajímala od dětství. Od tří let tančila v souboru Valášek. Vystupovala v Kouzelné školce s Dádou Patrasovou. Kromě toho je od svých sedmi let členkou AT studia DOMINO. Byla členkou dívčí skupiny 5Angels a později Pink Angels. I když se skupina po dvanácti letech rozpadla a Nikola se vydala na sólovou dráhu, přesto se s dívkami z kapely stále baví. Na své sólové dráze se jí už podařilo vydat CD s názvem No cry. Na pódiích vystupuje pod přezdívkou Nikky. Většinu písniček si píše sama a postupně je i vydává jako singly. Jejím velkým vzorem je Shakira.
V tanci má za sebou mnoho zajímavých vystoupení i úspěchů. Stala se např. mistryní světa a Evropy v tanečních formacích skupin a pak také mistryní ČR v jednotlivcích.
V soukromém životě randí s hokejistou Adamem Wolfem. Pokud její partner hraje zde v Čechách, nemá si Nikola na co stěžovat. Když ale hokejista získá angažmá v cizí zemi (např. ve Švédsku), těžko snáší vztah na dálku. I když Nikola žila také část svého života v Anglii, kde složila převážnou většinu svých písní. V Čechách, kam se ráda vrací, natočila pohádku a zahrála si i v muzikálu.Kdo je Nikola Mertlová? Životopis Nikola Mertlová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Nikola Mertlová

Národnost: česká
Místo narození: 24. 9. 1988

Popis osobnosti Nikola Mertlová můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Žumpa? Pamatujete si definici pojmu Intravilán? Rozumíte pojmu Štolverk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krevní plazma?

Klíčová slova: životopis, biografie, národnost, Nikola Mertlová, kdo je Nikola Mertlová?, hudba, wiki, vysvětlení, život, kde se narodila Nikola Mertlová?, narození, hudba, osobnost, zajímavosti, osobnosti, místo narození

Pojem Nikola Mertlová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Nikola Mertlová

Zkusit najít frázi Nikola Mertlová na Google obrázcích

Najít termín Nikola Mertlová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nikola Mertlová ve Wikimedia Commons

Najít pojem Nikola Mertlová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Nikola Mertlová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikola Mertlová například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nikola Mertlová

Teďka už zajisté víte Kdo je to Nikola Mertlová? Kde se narodila Nikola Mertlová? Nikola Mertlová je v sekci Hudba

Kategorie hudba, růžová kytara, nikola Mertlová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Nikola Mertlová dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikola Mertlová i v jiné kategorii než je hudba.