Kdo je to?
Kdo je to Lucie Sulovská? Životopis Lucie Sulovská, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lucie Sulovská?

Kdo je to Lucie Sulovská? Stručný životopis

Lucie Sulovská, celým jménem Lucie Amálie Sulovská, je publicistka, autorka úvah a kritických článků především v internetových médiích. Má různorodé zájmy, například dějiny, kriminalistiku a historii kriminalistiky, americký venkov, mentalitu Poláků, asijskou kuchyni, židovskou kulturu a samozřejmě společenské dění a politiku.
Lucie Sulovská patří k mladší generaci publicistů.Kdo je to Lucie Sulovská? Životopis Lucie Sulovská, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Lucie Sulovská

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Lucie Sulovská? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Chřipka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Světelný rok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dharma? Víte co je Spojka?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, kdo je Lucie Sulovská?, přesný význam, kdo to je, novináři, význam slova, popis, co je to Lucie Sulovská?, formulace, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, lexikon, slovo, etymologie

Pojem Lucie Sulovská je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Lucie Sulovská

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucie Sulovská ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Lucie Sulovská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lucie Sulovská na Youtube

Hledat heslo Lucie Sulovská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Sulovská například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Lucie Sulovská? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lucie Sulovská? Kdo to byl Lucie Sulovská? Lucie Sulovská je v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Lucie Sulovská dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Sulovská i v jiné kategorii než je novináři.