Kdo je to?
Kdo je Lucie Sulovská? Životopis Lucie Sulovská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Lucie Sulovská?

Kdo je Lucie Sulovská? Životopis, informace, biografie, novináři

Lucie Sulovská, celým jménem Lucie Amálie Sulovská, je publicistka, autorka úvah a kritických článků především v internetových médiích. Má různorodé zájmy, například dějiny, kriminalistiku a historii kriminalistiky, americký venkov, mentalitu Poláků, asijskou kuchyni, židovskou kulturu a samozřejmě společenské dění a politiku.
Lucie Sulovská patří k mladší generaci publicistů.Kdo je Lucie Sulovská? Životopis Lucie Sulovská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Lucie Sulovská

Národnost: česká
Datum narození: 1996
Místo narození: Pardubice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Lucie Sulovská? s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Hypertonický nápoj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pohledávka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Relativismus? Víte co je Prolog?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Lucie Sulovská?, život, kde se narodila Lucie Sulovská?, narození, datum narození, místo narození, kdy se narodila Lucie Sulovská?, Lucie Sulovská, národnost, Lucie Sulovská, osobnosti, osobnost, biografie, zajímavosti, wikipedie

Pojem Lucie Sulovská je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Lucie Sulovská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Lucie Sulovská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Lucie Sulovská ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Lucie Sulovská ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Lucie Sulovská na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Sulovská například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Lucie Sulovská?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lucie Sulovská? Kdy se narodila Lucie Sulovská? Kde se narodila Lucie Sulovská? Lucie Sulovská patří do sekce Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Lucie Sulovská třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Sulovská i v jiné kategorii než je novináři.