Kdo je to?
Kdo je Lucie Sulovská? Životopis Lucie Sulovská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Lucie Sulovská

Kdo je Lucie Sulovská? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Lucie Sulovská, celým jménem Lucie Amálie Sulovská, je publicistka, autorka úvah a kritických článků především v internetových médiích. Má různorodé zájmy, například dějiny, kriminalistiku a historii kriminalistiky, americký venkov, mentalitu Poláků, asijskou kuchyni, židovskou kulturu a samozřejmě společenské dění a politiku.
Lucie Sulovská patří k mladší generaci publicistů.Kdo je Lucie Sulovská? Životopis Lucie Sulovská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Lucie Sulovská

Národnost: česká
Datum narození: 1996
Místo narození: Pardubice

Tento text (Lucie Sulovská) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Chromebook? Víte co je Varenyky? Vzpomněli byste si co znamená slovo Silverlight? Vzpomněli byste si co označuje výraz Retsina?

Klíčová slova: kdo je Lucie Sulovská?, vysvětlení, wiki, popis, kde se narodila Lucie Sulovská?, životopis, osobnost, informace, život, datum narození, zajímavosti, národnost, místo narození, wikipedie, osobnosti, novináři

Pojem Lucie Sulovská je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Lucie Sulovská zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Lucie Sulovská na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Lucie Sulovská ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Lucie Sulovská na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucie Sulovská ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Lucie Sulovská ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Sulovská například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Sulovská

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Lucie Sulovská? Kdy se narodila Lucie Sulovská? Kde se narodila Lucie Sulovská? Lucie Sulovská patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, editor, lucie Sulovská, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Lucie Sulovská dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Sulovská i v jiné kategorii než je novináři.