Kdo je to?
Kdo je to Pohůnek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pohůnek? Lidé, hanlivé

Pohůnek

Jaký je význam slova Pohůnek? Co to znamená?

Pohůnek je dřívější označení pro člověka, který je pomocníkem na statku, mladší čeledín, pohánějící povoz, zapřažený dobytek, pluh na poli. Pohůnek znamená hanlivé označení pro osobu, která přisluhuje, popohání, také pomocníka ve firmě. Pohůnek je také označení kusu oblečení pro čepici, kulich. Pohůnek je označení pro katova pomocníka, který vede odsouzené na popravu. Synonyma pro slovo „pohůnek“ jsou pomahač, pomocník, posluha, sluha, fámulus, kočí, honák.


Kdo je to Pohůnek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pohůnek? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Pohůnek? Pak se o tuto stránku podělte s jinými lidmina specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcie? Vzpomněli byste si na význam slova Opuka? Víte, co je to Pyrolýza? Znáte definici termínu VPN?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, popis, pojem, informace, definice, synonymum, etymologie, vysvětlení, význam pojmu, formulace, původ slova, wikipedie, hanlivé, heslo, slovo

Pojem Pohůnek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pohůnek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Pohůnek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Pohůnek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Pohůnek ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Pohůnek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Pohůnek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Pohůnek například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pohůnek

Právě jste zjistili Kdo je to Pohůnek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pohůnek? Definice pojmu Pohůnek je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.