Kdo je to?
Kdo je Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Michael Kocáb?

Kdo je Michael Kocáb? Životopis, informace, biografie, politici

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michael Kocáb sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Překlenovací úvěr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Etologie? Znáte definici termínu Mikroúvěr? Víte co je Zdrojový kód?

Klíčová slova: osobnosti, kdy se narodil Michael Kocáb?, kdo je Michael Kocáb?, místo narození, životopis, lexikon, informace, politici, národnost, biografie, osobnost, politici, Michael Kocáb, vysvětlení, kde se narodil Michael Kocáb?, Michael Kocáb

Pojem Michael Kocáb je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Michael Kocáb zkuste tyto odkazy

Najít heslo Michael Kocáb ve Wikipedii

Vyhledat heslo Michael Kocáb ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Michael Kocáb ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Michael Kocáb na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Kocáb ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kocáb například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Kocáb

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb se nachází v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.