Kdo je to?
Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michael Kocáb?

Kdo je to Michael Kocáb? Stručný životopis

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michael Kocáb? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gopay? Víte co je Lapidárium? Znáte definici termínu Facelift? Vzpomněli byste si co označuje výraz Datová schránka?

Klíčová slova: informace, popis, význam slova, politici, přesný význam, wiki, přesný výraz, formulace, původ slova, vysvětlení, termín, heslo, pojem, význam pojmu, co znamená, význam

Pojem Michael Kocáb je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Michael Kocáb zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Michael Kocáb na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Kocáb ve Wikimedia Commons

Najít slovo Michael Kocáb v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Michael Kocáb na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kocáb například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Michael Kocáb?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Kocáb? Kdo to byl Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.