Kdo je to?
Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michael Kocáb?

Kdo je to Michael Kocáb? Stručný životopis

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Michael Kocáb můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Funkční prádlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Proforma faktura? Znáte definici termínu Kinofilm? Víte co je Salajka?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, slovo, kdo je Michael Kocáb?, termín, Michael Kocáb, formulace, etymologie, přesný význam, wiki, význam pojmu, informace, pojem, kdo to je, popis, vysvětlení

Pojem Michael Kocáb je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Michael Kocáb ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Michael Kocáb ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Michael Kocáb ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Michael Kocáb ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kocáb například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Michael Kocáb? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Michael Kocáb? Kdo to byl Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb se nachází v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.