Kdo je to?
Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michael Kocáb?

Kdo je to Michael Kocáb? Stručný životopis

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michael Kocáb s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Funkční prádlo? Rozumíte pojmu Taklon? Znáte definici termínu Kinofilm? Znáte pojem Brownfield?

Klíčová slova: popis, definice, kdo je Michael Kocáb?, wiki, co je to Michael Kocáb?, přesný výraz, Michael Kocáb, etymologie, politici, odborný výraz, synonymum, přesný význam, heslo, co znamená, význam, význam pojmu

Pojem Michael Kocáb je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Michael Kocáb v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Michael Kocáb ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Michael Kocáb ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Michael Kocáb v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Michael Kocáb ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kocáb například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Michael Kocáb?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Michael Kocáb? Kdo to byl Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.