Kdo je to?
Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michael Kocáb?

Kdo je to Michael Kocáb? Stručný životopis

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michael Kocáb sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gopay? Vzpomenete si na definici slova Abstrakt? Znáte definici termínu Facelift? Vzpomněli byste si na význam slova Tantrická masáž?

Klíčová slova: formulace, Michael Kocáb, odborný výraz, co je to Michael Kocáb?, kdo je Michael Kocáb?, lexikon, politici, heslo, wiki, význam slova, původ slova, definice, význam, popis, termín, kdo to je

Pojem Michael Kocáb je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Michael Kocáb ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Michael Kocáb na Youtube

Zkusit najít Michael Kocáb v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Michael Kocáb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kocáb například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Kocáb

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Michael Kocáb? Kdo to byl Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.