Kdo je to?
Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michael Kocáb?

Kdo je to Michael Kocáb? Stručný životopis

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Michael Kocáb s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Překlenovací úvěr? Vzpomenete si na definici slova Anaerobní cvičení? Znáte definici termínu Prostituce? Vzpomněli byste si na význam slova Fruktóza?

Klíčová slova: co je to Michael Kocáb?, formulace, přesný význam, politici, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, heslo, etymologie, co znamená, vysvětlení, kdo je Michael Kocáb?, význam slova, slovo, původ slova, definice

Pojem Michael Kocáb je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Michael Kocáb zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Michael Kocáb ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Michael Kocáb na Youtube

Hledat slovo Michael Kocáb ve Wikipedii

Vyhledat heslo Michael Kocáb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kocáb například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Michael Kocáb? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michael Kocáb? Kdo to byl Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.