Kdo je to?
Kdo je Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Michael Kocáb

Kdo je Michael Kocáb? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Michael Kocáb s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Pocitová teplota? Vzpomenete si na definici slova Rakije? Znáte definici termínu Wikipedie? Vzpomněli byste si na význam slova Klitoris?

Klíčová slova: Michael Kocáb, politici, politici, osobnosti, lexikon, Michael Kocáb, zajímavosti, životopis, wiki, wikipedie, kdo je Michael Kocáb?, místo narození, kdy se narodil Michael Kocáb?, narození, popis, informace

Pojem Michael Kocáb je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Michael Kocáb

Zkusit najít Michael Kocáb v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Michael Kocáb ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Michael Kocáb ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Michael Kocáb ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Michael Kocáb ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kocáb například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Michael Kocáb?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb se nachází v sekci Politici

Kategorie politici, politička, michael Kocáb, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.