Kdo je to?
Kdo je to, byl Webmaster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webmaster? Lidé, profese

Kdo je to Webmaster?

Jaký je význam slova Webmaster? Co to znamená?

Webmaster je člověk, jehož úkolem je navrhovat, upravovat a tvořit obsah webových stránek. Musí provádět pravidelné aktualizace a hlídat funkčnost všech odkazů. Webmaster spolupracuje s grafiky a s programátory.Kdo je to, byl Webmaster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webmaster? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Webmaster? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu HIV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvásek? Znáte termín SAP? Víte co je Lež?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, slovo, pojem, co je to Webmaster?, formulace, kdo to je, lexikon, odborný výraz, co znamená, popis, význam pojmu, význam, popis, heslo, wiki

Pojem Webmaster je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Webmaster na Youtube

Hledat termín Webmaster v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Webmaster na Google.cz

Najít pojem Webmaster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Webmaster například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Webmaster? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Webmaster? Kdo to byl Webmaster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Webmaster? Definice pojmu Webmaster je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.