Kdo je to?
Kdo je to, byl Webmaster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webmaster? Lidé, profese

Kdo je to Webmaster?

Jaký je význam slova Webmaster? Co to znamená?

Webmaster je člověk, jehož úkolem je navrhovat, upravovat a tvořit obsah webových stránek. Musí provádět pravidelné aktualizace a hlídat funkčnost všech odkazů. Webmaster spolupracuje s grafiky a s programátory.Kdo je to, byl Webmaster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webmaster? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Webmaster? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hvězda? Pamatujete si definici pojmu Dharma? Znáte termín Karob? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bronchoskopie?

Klíčová slova: synonymum, profese, Webmaster, lexikon, slovo, pojem, vysvětlení, co znamená, definice, kdo to je, etymologie, kdo je Webmaster?, přesný výraz, informace, heslo, odborný výraz

Pojem Webmaster je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Webmaster

Najít pojem Webmaster ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Webmaster ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Webmaster ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Webmaster ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Webmaster například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Webmaster

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Webmaster? Kdo to byl Webmaster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Webmaster? Definice pojmu Webmaster je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.