Kdo je to?
Kdo je to, byl Webmaster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webmaster? Lidé, profese

Kdo je to Webmaster?

Jaký je význam slova Webmaster? Co to znamená?

Webmaster je člověk, jehož úkolem je navrhovat, upravovat a tvořit obsah webových stránek. Musí provádět pravidelné aktualizace a hlídat funkčnost všech odkazů. Webmaster spolupracuje s grafiky a s programátory.Kdo je to, byl Webmaster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webmaster? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Webmaster s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hvězda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trvalé bydliště? Znáte termín Karob? Znáte termín Epilepsie?

Klíčová slova: kdo je Webmaster?, formulace, co znamená, lexikon, význam pojmu, heslo, vysvětlení, význam slova, termín, definice, význam, přesný výraz, původ slova, popis, popis, pojem

Pojem Webmaster je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Webmaster zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Webmaster na Google.cz

Hledat termín Webmaster ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Webmaster ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Webmaster ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Webmaster například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Webmaster, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Webmaster? Kdo to byl Webmaster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Webmaster? Definice pojmu Webmaster se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Webmaster v jiné sekci než profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.