Kdo je to?
Kdo je to Slaboch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slaboch? Lidé, vlastnosti

Slaboch

Jaký je význam slova Slaboch? Co to znamená?

Slaboch je člověk, který se nedokáže za sebe a své názory, ale ani za své blízké postavit. Nechává se vláčet situací, ustupuje silnějším, často podléhá strachu nebo nátlaku. Jinými slovy bychom ho mohli nazvat zbabělcem.
Slaboch také nechce přiznávat svá pochybení, často se vymlouvá na někoho jiného nebo na situaci. Neumí se věcem postavit čelem.
Chová-li se člověk jako slaboch, sklízí od svého okolí obvykle pohrdání.
Slovo je odvozeno od přídavného jména slabý. V podstatě se nevyskytuje ženská varianta slova, existuje však adjektivum slabošský/á.Kdo je to Slaboch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slaboch? Lidé, vlastnosti

Text s definicí výrazu Slaboch doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Australská hypotéka? Znáte pojem Alkovna? Znáte definici termínu Válečný stav? Vzpomenete si na definici slova Ebonit?

Klíčová slova: termín, wikipedie, vysvětlení, význam slova, co znamená, přesný výraz, wiki, lexikon, vlastnosti, odborný výraz, informace, původ slova, formulace, synonymum, význam pojmu, Slaboch

Pojem Slaboch je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Slaboch

Hledat výraz Slaboch ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Slaboch ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Slaboch ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Slaboch ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Slaboch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Slaboch například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Slaboch

Nyní již víte Kdo je to Slaboch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slaboch? Definice pojmu Slaboch se nachází v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zamilovaní chlapci, slaboch, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vlastnosti).