Kdo je to?
Kdo je to Eva Josefíková? Životopis Eva Josefíková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Eva Josefíková?

Kdo je to Eva Josefíková? Stručný životopis

Eva Josefíková je filmová a divadelní herečka, absolventka DAMU, obor Herectví činoherního divadla. Dramatu se věnovala již na základní škole. V Praze začínala ve Stavovském divadle, nyní je členkou divadla Disk. V Národním divadle ztvárnila roli Barunky ve hře Babička. Vystupuje i v televizních seriálech jako je Kurýr, Modrý kód, Legenda a další, k jejím úspěšným filmům patří například Probudím se včera, Signál, Donšajni, Korunní princ.
Eva Josefíková se věnuje i dabingu.Kdo je to Eva Josefíková? Životopis Eva Josefíková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Eva Josefíková

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1990
Místo narození: Uherské Hradiště

Sdílejte tuto stránku s osobností Eva Josefíková s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Indiánský běh? Znáte pojem Ekzém? Pamatujete si definici pojmu Chlorela? Vzpomenete si na definici slova HTTPs?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, přesný význam, význam slova, význam, heslo, wiki, co znamená, pojem, Eva Josefíková, termín, formulace, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, lexikon

Pojem Eva Josefíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Eva Josefíková zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Eva Josefíková ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Eva Josefíková na Youtube

Hledat termín Eva Josefíková ve Wikislovníku

Najít heslo Eva Josefíková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Josefíková například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Eva Josefíková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eva Josefíková? Kdo to byl Eva Josefíková? Kdy se narodil Eva Josefíková? Kde se narodil Eva Josefíková? Eva Josefíková je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Eva Josefíková třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Josefíková i v jiné kategorii než je herectví.