Kdo je to?
Kdo je Eva Josefíková? Životopis Eva Josefíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Eva Josefíková

Kdo je Eva Josefíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Eva Josefíková je filmová a divadelní herečka, absolventka DAMU, obor Herectví činoherního divadla. Dramatu se věnovala již na základní škole. V Praze začínala ve Stavovském divadle, nyní je členkou divadla Disk. V Národním divadle ztvárnila roli Barunky ve hře Babička. Vystupuje i v televizních seriálech jako je Kurýr, Modrý kód, Legenda a další, k jejím úspěšným filmům patří například Probudím se včera, Signál, Donšajni, Korunní princ.
Eva Josefíková se věnuje i dabingu.Kdo je Eva Josefíková? Životopis Eva Josefíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Eva Josefíková

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1990
Místo narození: Uherské Hradiště

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Eva Josefíková? s dalšími lidmi na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Acidofilní mléko? Rozumíte pojmu Kritické myšlení? Pamatujete si definici pojmu Kauzalita? Znáte pojem Informace?

Klíčová slova: osobnost, osobnosti, kdo je Eva Josefíková?, datum narození, lexikon, wiki, herectví, zajímavosti, herectví, kdy se narodila Eva Josefíková?, Eva Josefíková, popis, Eva Josefíková, informace, národnost, život

Pojem Eva Josefíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Eva Josefíková na Google.cz

Zkusit najít Eva Josefíková ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Eva Josefíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Eva Josefíková ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Eva Josefíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Josefíková například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Eva Josefíková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Eva Josefíková? Kdy se narodila Eva Josefíková? Kde se narodila Eva Josefíková? Eva Josefíková patří do kategorie Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Eva Josefíková dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Josefíková i v jiné kategorii než je herectví.