Kdo je to?
Kdo je Ondřej Kaše? Životopis Ondřej Kaše, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Ondřej Kaše

Kdo je Ondřej Kaše? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Ondřej Kaše je hokejový útočník, který aktuálně hraje za Boston Bruins v NHL. Hokejové začátky Kašeho jsou spojené se severočeskou Kadaní. Díky dobrým výkonům se dostal do hlavního týmu nedalekého Chomutova a za tým Piráti Chomutov si zahrál českou extraligu. Poté se rozhodl zkusit štěstí v zámoří a odešel hrát za klub San Diego Gulls, který hraje nižší americkou ligu AHL. Tento tým je farmářským celkem klubu Anaheim Ducks. Díky tomu se Kaše dostal do NHL, když v roce 2015 podepsal v Anaheimu smlouvu na tři roky.
Hlavně sezóna 2017-2018 byla pro Kašeho úspěšná a v 66 zápasech dokázal vstřelit 20 branek. Další sezóny však byly slabší a nakonec byl v roce 2020 vyměněn do Bostonu. Za Boston Bruins hraje několik českých hráčů, především David Pastrňák a David Krejčí, kteří patří k nejlepším hráčům. Ondřej Kaše jejich výkony nedokázal napodobit a dále stagnoval. V současné sezóně 2020-2021 si v NHL zahrál jen dva zápasy. Velký vliv mají zdravotní problémy. Kaše má totiž dlouhodobé potíže s otřesy mozku. První otřes utrpěl už za San Diego Gulls a podobná zranění ho potkávala i v následujících letech. Vedle toho měl vážně zraněné také rameno. Hlavně z těchto důvodů se mu nedaří navázat na úspěšné sezóny, ve kterých byl zdravý a zvládl odehrát několik desítek zápasů. Je tedy otázkou, jak se jeho kariéra bude vyvíjet. Ve hře je snaha pokračovat v NHL a pokusit se navázat na lepší sezóny, ale také návrat do Evropy.Kdo je Ondřej Kaše? Životopis Ondřej Kaše, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Ondřej Kaše

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1995
Místo narození: Kadaň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ondřej Kaše? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Přitažlivost? Vzpomněli byste si na význam slova Vojtova metoda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Justiční vražda? Znáte definici termínu GMO?

Klíčová slova: kdy se narodil Ondřej Kaše?, osobnosti, wikipedie, narození, datum narození, biografie, místo narození, Ondřej Kaše, wiki, život, vysvětlení, Ondřej Kaše, lexikon, národnost, životopis, sport

Pojem Ondřej Kaše je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ondřej Kaše doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Kaše ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Ondřej Kaše v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Ondřej Kaše ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Ondřej Kaše ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Ondřej Kaše ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Kaše například v Google obrázcích, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Kaše?

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Ondřej Kaše? Kdy se narodil Ondřej Kaše? Kde se narodil Ondřej Kaše? Ondřej Kaše je v kategorii Sport

Kategorie sport, kanoistka, ondřej Kaše, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Kaše například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Kaše i v jiné kategorii než je sport.