Kdo je to?
Kdo je Ondřej Kaše? Životopis Ondřej Kaše, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Ondřej Kaše?

Kdo je Ondřej Kaše? Životopis, informace, biografie, sport

Ondřej Kaše je hokejový útočník, který aktuálně hraje za Boston Bruins v NHL. Hokejové začátky Kašeho jsou spojené se severočeskou Kadaní. Díky dobrým výkonům se dostal do hlavního týmu nedalekého Chomutova a za tým Piráti Chomutov si zahrál českou extraligu. Poté se rozhodl zkusit štěstí v zámoří a odešel hrát za klub San Diego Gulls, který hraje nižší americkou ligu AHL. Tento tým je farmářským celkem klubu Anaheim Ducks. Díky tomu se Kaše dostal do NHL, když v roce 2015 podepsal v Anaheimu smlouvu na tři roky.
Hlavně sezóna 2017-2018 byla pro Kašeho úspěšná a v 66 zápasech dokázal vstřelit 20 branek. Další sezóny však byly slabší a nakonec byl v roce 2020 vyměněn do Bostonu. Za Boston Bruins hraje několik českých hráčů, především David Pastrňák a David Krejčí, kteří patří k nejlepším hráčům. Ondřej Kaše jejich výkony nedokázal napodobit a dále stagnoval. V současné sezóně 2020-2021 si v NHL zahrál jen dva zápasy. Velký vliv mají zdravotní problémy. Kaše má totiž dlouhodobé potíže s otřesy mozku. První otřes utrpěl už za San Diego Gulls a podobná zranění ho potkávala i v následujících letech. Vedle toho měl vážně zraněné také rameno. Hlavně z těchto důvodů se mu nedaří navázat na úspěšné sezóny, ve kterých byl zdravý a zvládl odehrát několik desítek zápasů. Je tedy otázkou, jak se jeho kariéra bude vyvíjet. Ve hře je snaha pokračovat v NHL a pokusit se navázat na lepší sezóny, ale také návrat do Evropy.Kdo je Ondřej Kaše? Životopis Ondřej Kaše, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Ondřej Kaše

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1995
Místo narození: Kadaň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ondřej Kaše? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Básnická licence? Víte, co je to Ramen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Estragon? Rozumíte pojmu Cortana?

Klíčová slova: životopis, zajímavosti, lexikon, biografie, datum narození, popis, wiki, život, kdo je Ondřej Kaše?, Ondřej Kaše, wikipedie, osobnost, národnost, kdy se narodil Ondřej Kaše?, sport, Ondřej Kaše

Pojem Ondřej Kaše je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Ondřej Kaše ve Wikipedii

Hledat výraz Ondřej Kaše v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Ondřej Kaše na Google obrázcích

Najít termín Ondřej Kaše ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Ondřej Kaše ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Kaše například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Kaše?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ondřej Kaše? Kdy se narodil Ondřej Kaše? Kde se narodil Ondřej Kaše? Ondřej Kaše patří do sekce Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Kaše třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Kaše i v jiné kategorii než je sport.