Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Kaše? Životopis Ondřej Kaše, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ondřej Kaše?

Kdo je to Ondřej Kaše? Stručný životopis

Ondřej Kaše je hokejový útočník, který aktuálně hraje za Boston Bruins v NHL. Hokejové začátky Kašeho jsou spojené se severočeskou Kadaní. Díky dobrým výkonům se dostal do hlavního týmu nedalekého Chomutova a za tým Piráti Chomutov si zahrál českou extraligu. Poté se rozhodl zkusit štěstí v zámoří a odešel hrát za klub San Diego Gulls, který hraje nižší americkou ligu AHL. Tento tým je farmářským celkem klubu Anaheim Ducks. Díky tomu se Kaše dostal do NHL, když v roce 2015 podepsal v Anaheimu smlouvu na tři roky.
Hlavně sezóna 2017-2018 byla pro Kašeho úspěšná a v 66 zápasech dokázal vstřelit 20 branek. Další sezóny však byly slabší a nakonec byl v roce 2020 vyměněn do Bostonu. Za Boston Bruins hraje několik českých hráčů, především David Pastrňák a David Krejčí, kteří patří k nejlepším hráčům. Ondřej Kaše jejich výkony nedokázal napodobit a dále stagnoval. V současné sezóně 2020-2021 si v NHL zahrál jen dva zápasy. Velký vliv mají zdravotní problémy. Kaše má totiž dlouhodobé potíže s otřesy mozku. První otřes utrpěl už za San Diego Gulls a podobná zranění ho potkávala i v následujících letech. Vedle toho měl vážně zraněné také rameno. Hlavně z těchto důvodů se mu nedaří navázat na úspěšné sezóny, ve kterých byl zdravý a zvládl odehrát několik desítek zápasů. Je tedy otázkou, jak se jeho kariéra bude vyvíjet. Ve hře je snaha pokračovat v NHL a pokusit se navázat na lepší sezóny, ale také návrat do Evropy.Kdo je to Ondřej Kaše? Životopis Ondřej Kaše, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Ondřej Kaše

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1995
Místo narození: Kadaň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ondřej Kaše? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Básnická licence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Odvěsna? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bazaliom? Znáte termín Flobertka?

Klíčová slova: co je to Ondřej Kaše?, synonymum, význam slova, popis, pojem, wiki, popis, formulace, význam, heslo, co znamená, termín, význam pojmu, kdo je Ondřej Kaše?, kdo to je, definice

Pojem Ondřej Kaše je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Ondřej Kaše ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Ondřej Kaše ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Ondřej Kaše ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Ondřej Kaše ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Kaše například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Ondřej Kaše? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Kaše? Kdo to byl Ondřej Kaše? Kdy se narodil Ondřej Kaše? Kde se narodil Ondřej Kaše? Ondřej Kaše je v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Kaše kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Kaše i v jiné kategorii než je sport.