Kdo je to?
Kdo je to Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vezír? Lidé, státní správa

Vezír

Co znamená a jaký je význam slova Vezír?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vezír? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vezír? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Předdůchod? Vzpomněli byste si na význam slova Full HD? Víte, co je to Živá tapeta? Znáte definici termínu Kodifikace?

Klíčová slova: heslo, etymologie, státní správa, původ slova, slovo, informace, formulace, odborný výraz, synonymum, Vezír, přesný význam, definice, termín, význam slova, význam, význam pojmu

Pojem Vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vezír v následujících zdrojích

Najít výraz Vezír na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Vezír ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Vezír ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Vezír ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vezír na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vezír například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Vezír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír je v sekci Státní správa

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.