Kdo je to?
Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Definici slova Vezír můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Domicil? Znáte pojem Toast? Víte, co je to Příroda? Vzpomenete si na definici slova Bengalín?

Klíčová slova: wiki, co znamená, heslo, popis, etymologie, Vezír, význam, státní správa, přesný význam, význam pojmu, termín, přesný výraz, původ slova, odborný výraz, význam slova, lexikon

Pojem Vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vezír ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Vezír ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Vezír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Vezír na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vezír například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vezír, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vezír? Kdo to byl Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír se nachází v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.