Kdo je to?
Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Tento text (Vezír) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kognát? Vzpomněli byste si na význam slova Exekuce? Víte, co je to Špýchar? Znáte definici termínu Ortodoncie?

Klíčová slova: synonymum, význam, formulace, lexikon, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, pojem, informace, termín, etymologie, co je to Vezír?, význam slova, wiki, co znamená

Pojem Vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Vezír ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vezír ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Vezír na Youtube

Zkusit najít Vezír ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vezír například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Vezír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vezír? Kdo to byl Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír je v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Vezír hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.