Kdo je to?
Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Vezír? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Domicil? Pamatujete si definici pojmu Správní řízení? Víte, co je to Příroda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sociologie?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, slovo, wiki, termín, informace, heslo, etymologie, formulace, Vezír, význam pojmu, co znamená, popis, význam, přesný význam, kdo je Vezír?

Pojem Vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Vezír v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vezír ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Vezír ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Vezír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vezír například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vezír

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vezír? Kdo to byl Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Vezír i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.