Kdo je to?
Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Vezír se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kognát? Znáte pojem Uloženka? Víte, co je to Syntaktická chyba? Vzpomenete si na definici slova Pravý úhel?

Klíčová slova: kdo je Vezír?, informace, lexikon, pojem, vysvětlení, význam, formulace, odborný výraz, popis, heslo, státní správa, význam slova, slovo, původ slova, co je to Vezír?, termín

Pojem Vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Vezír na Google.cz

Hledat pojem Vezír ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Vezír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Vezír ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vezír například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Vezír, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vezír? Kdo to byl Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Vezír i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.