Kdo je to?
Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Vezír? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kognát? Víte co je Torrent? Víte, co je to Syntaktická chyba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mléčná dráha?

Klíčová slova: význam slova, co je to Vezír?, význam pojmu, popis, heslo, formulace, etymologie, Vezír, původ slova, lexikon, slovo, státní správa, přesný význam, pojem, přesný výraz, kdo je Vezír?

Pojem Vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Vezír ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vezír na Youtube

Hledat frázi Vezír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Vezír ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vezír například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Vezír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vezír? Kdo to byl Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír se nachází v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vezír v jiné sekci než státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.