Kdo je to?
Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vezír s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kognát? Rozumíte pojmu Aqua? Víte, co je to Špýchar? Znáte pojem Dextróza?

Klíčová slova: wiki, popis, význam pojmu, význam, formulace, termín, původ slova, slovo, pojem, co znamená, heslo, Vezír, popis, odborný výraz, státní správa, informace

Pojem Vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Vezír ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vezír ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Vezír na Youtube

Hledat pojem Vezír v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vezír například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vezír, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vezír? Kdo to byl Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír se nachází v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.