Kdo je to?
Kdo je to Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vezír? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Vezír? Potom se podělte s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Domicil? Vzpomenete si na definici slova Výsledovka? Víte, co je to Příroda? Vzpomněli byste si na význam slova Perkelt?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, význam slova, termín, státní správa, Vezír, Vezír, definice, popis, pojem, wiki, přesný význam, wikipedie, slovo, státní správa, co znamená

Pojem Vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Vezír ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Vezír na Google.cz

Najít slovo Vezír ve Wikislovníku

Vyhledat termín Vezír ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vezír ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vezír například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Vezír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír je v kategorii Státní správa

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, text, definici, dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Vezír i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.