Kdo je to?
Kdo je to Patron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Patron? Lidé, historie

Kdo je to Patron?

Co znamená a jaký je význam slova Patron?

Patron je označení pocházející z latiny. V antickém Římě byl tímto slovem pojmenován pán, který měl nějaký vztah ke svým propuštěncům či klientům. Patroni byli také původní vojevůdci a úředníci, kteří hájili zájmy dobytých území.
Obecně je patronem ten, kdo nějakým způsobem podporuje nebo ochraňuje jiné lidi. V umění se užívá také slovo mecenáš, tedy ten, kdo finančně přispívá na tvorbu a živobytí umělce. V náboženství se jedná buď o zakladatele nějakého církevního úřadu, nebo světce, který ochraňuje určitou skupinu osob.Kdo je to Patron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Patron? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Patron? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Beletrie? Vzpomenete si na definici slova No frost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Agnosticismus? Vzpomněli byste si na význam slova Devalvace?

Klíčová slova: význam slova, pojem, Patron, co znamená, lexikon, definice, heslo, wiki, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, formulace, informace, přesný výraz, význam pojmu, wikipedie

Pojem Patron je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Patron v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Patron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Patron ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Patron ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Patron ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patron například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Patron, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Patron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patron? Definice pojmu Patron se nachází v sekci Historie

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Patron i v jiné kategorii než v historie.