Kdo je to?
Kdo je to, byl Frajer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frajer? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Frajer?

Jaký je význam slova Frajer? Co to znamená?

Frajer je označení pro hezkého chlapce nebo dobře oblečeného mladíka, také se používá jako ocenění pro mimořádný výkon nebo naopak pro kritiku někoho, kdo se vytahuje, frajeří.
Původní význam slova byl také nápadník nebo záletník, zastarale frejíř. Toto slovo bylo odvozeno od německého Freier a slovesa freien.Kdo je to, byl Frajer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frajer? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Frajer s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Folikul? Pamatujete si definici pojmu Antonymum? Vzpomenete si na definici slova eBay? Vzpomněli byste si co znamená slovo First minute?

Klíčová slova: kdo to je, definice, přesný význam, pojem, termín, vlastnosti, význam slova, informace, wiki, význam, Frajer, kdo je Frajer?, odborný výraz, vysvětlení, etymologie, původ slova

Pojem Frajer je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Frajer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Frajer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Frajer ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Frajer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Frajer například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Frajer, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Frajer? Kdo to byl Frajer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frajer? Definice pojmu Frajer se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).