Kdo je to?
Kdo je to, byl Frajer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frajer? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Frajer?

Jaký je význam slova Frajer? Co to znamená?

Frajer je označení pro hezkého chlapce nebo dobře oblečeného mladíka, také se používá jako ocenění pro mimořádný výkon nebo naopak pro kritiku někoho, kdo se vytahuje, frajeří.
Původní význam slova byl také nápadník nebo záletník, zastarale frejíř. Toto slovo bylo odvozeno od německého Freier a slovesa freien.Kdo je to, byl Frajer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frajer? Lidé, vlastnosti

Definici slova Frajer můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Amuse bouche? Znáte pojem Suchý beton? Vzpomenete si na definici slova Dědická smlouva? Vzpomenete si na definici slova ICloud?

Klíčová slova: definice, popis, vysvětlení, lexikon, odborný výraz, Frajer, termín, přesný výraz, heslo, význam, slovo, popis, kdo to je, přesný význam, informace, původ slova

Pojem Frajer je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Frajer ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Frajer na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frajer ve Wikimedia Commons

Najít slovo Frajer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Frajer například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Frajer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Frajer? Kdo to byl Frajer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frajer? Definice pojmu Frajer se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.