Kdo je to?
Kdo je to, byl Kominík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kominík? Lidé, profese

Kdo je to Kominík?

Co znamená a jaký je význam slova Kominík?

Kominík je řemeslník, jehož úkolem je čisti, kontrolovat a opravovat komíny nebi jiná zařízení, kterými se odvádí zplodiny spalování a zařízení, která s touto činností souvisí. Jde o živnost, kterou kominík vykonává ve výškách, proto se nehodí pro lidi, kteří trpí záchvaty, mají pohybové obtíže nebo potíže s koordinací.
K výkonu řemesla musí mít kominík živnostenské oprávnění. Provádí také revize a vydává zprávy o kontrole a čištění spalinových cest pro pevná, kapalná i tuhá paliva, montuje, opravuje a kontroluje zařízení, s jejichž pomocí se reguluje a optimalizuje komínový tah.Kdo je to, byl Kominík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kominík? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kominík? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sociální bydlení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Atika? Znáte pojem Kardamon? Víte co je Pranýř?

Klíčová slova: popis, definice, etymologie, přesný význam, význam pojmu, informace, popis, slovo, formulace, synonymum, profese, kdo je Kominík?, pojem, kdo to je, co je to Kominík?, heslo

Pojem Kominík je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Kominík ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kominík ve Wikimedia Commons

Najít pojem Kominík ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Kominík ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kominík například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Kominík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kominík? Kdo to byl Kominík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kominík? Definice pojmu Kominík je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).