Kdo je to?
Kdo je to Kominík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kominík? Lidé, profese

Kdo je to Kominík?

Co znamená a jaký je význam slova Kominík?

Kominík je řemeslník, jehož úkolem je čisti, kontrolovat a opravovat komíny nebi jiná zařízení, kterými se odvádí zplodiny spalování a zařízení, která s touto činností souvisí. Jde o živnost, kterou kominík vykonává ve výškách, proto se nehodí pro lidi, kteří trpí záchvaty, mají pohybové obtíže nebo potíže s koordinací.
K výkonu řemesla musí mít kominík živnostenské oprávnění. Provádí také revize a vydává zprávy o kontrole a čištění spalinových cest pro pevná, kapalná i tuhá paliva, montuje, opravuje a kontroluje zařízení, s jejichž pomocí se reguluje a optimalizuje komínový tah.Kdo je to Kominík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kominík? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kominík sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Klipart? Vzpomněli byste si na význam slova Sinice? Znáte pojem Čtyřúhelník? Znáte definici termínu Jáhen?

Klíčová slova: co znamená, Kominík, přesný význam, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, formulace, popis, etymologie, profese, přesný výraz, Kominík, wiki, heslo, vysvětlení, pojem

Pojem Kominík je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kominík

Zkusit najít frázi Kominík ve Wikipedii

Hledat heslo Kominík ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Kominík na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Kominík ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kominík například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kominík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kominík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kominík? Definice pojmu Kominík se nachází v kategorii Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Kominík v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.