Kdo je to?
Kdo je to Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Jaký je význam slova Impotent? Co to znamená?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.


Kdo je to Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Impotent? Lidé, poruchy

Zaujala vás definice slova Impotent? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Hipster? Znáte definici termínu Slovo příbuzné? Znáte termín Analgosedace? Pamatujete si definici pojmu Karanténa?

Klíčová slova: heslo, co znamená, původ slova, popis, slovo, Impotent, synonymum, přesný výraz, informace, lexikon, význam slova, význam pojmu, poruchy, odborný výraz, pojem, přesný význam

Pojem Impotent je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Impotent ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Impotent na Youtube

Hledat slovo Impotent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Impotent ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Impotent na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotent například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Impotent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent je v kategorii Poruchy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Impotent i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.