Kdo je to?
Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Co znamená a jaký je význam slova Impotent?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.


Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Impotent? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hipster? Víte co je Hemofilie? Znáte termín Java? Vzpomněli byste si co označuje výraz Suverenita?

Klíčová slova: kdo to je, poruchy, termín, wiki, Impotent, popis, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, formulace, význam slova, původ slova, informace, co je to Impotent?, pojem, přesný význam

Pojem Impotent je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Impotent

Vyhledat heslo Impotent ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Impotent ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Impotent ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Impotent na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotent například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Impotent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Impotent? Kdo to byl Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent se nachází v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.