Kdo je to?
Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Co znamená a jaký je význam slova Impotent?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Impotent sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Izotop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ochechule? Znáte termín Desktop? Znáte termín Kontokorent?

Klíčová slova: původ slova, Impotent, synonymum, lexikon, vysvětlení, popis, význam slova, informace, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, heslo, slovo, poruchy, odborný výraz, co znamená

Pojem Impotent je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Impotent

Hledejte bez špehování slovo Impotent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impotent ve Wikimedia Commons

Najít termín Impotent ve Wikipedii

Hledat výraz Impotent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotent například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Impotent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Impotent? Kdo to byl Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent se nachází v sekci poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Impotent i v jiné kategorii než v poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.