Kdo je to?
Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Co znamená a jaký je význam slova Impotent?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.


Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Impotent? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lasagne? Vzpomněli byste si co znamená slovo Státní pohřeb? Znáte termín Pancetta? Víte co je Reiki?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, definice, význam slova, kdo je Impotent?, popis, význam pojmu, informace, popis, vysvětlení, synonymum, kdo to je, lexikon, slovo, wiki, pojem

Pojem Impotent je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Impotent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impotent ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Impotent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Impotent na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotent například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Impotent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Impotent? Kdo to byl Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent je v sekci poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Impotent i v jiné sekci než v poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.