Kdo je to?
Kdo je to Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Co znamená a jaký je význam slova Impotent?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.


Kdo je to Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Impotent? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Impotent? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Hipster? Znáte definici termínu Lecitin? Znáte termín Diskriminace? Pamatujete si definici pojmu Potenciální?

Klíčová slova: poruchy, co znamená, popis, wikipedie, heslo, přesný výraz, wiki, termín, etymologie, lexikon, význam pojmu, Impotent, formulace, poruchy, přesný význam, odborný výraz

Pojem Impotent je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impotent ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Impotent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Impotent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Impotent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotent například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Impotent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent je v kategorii Poruchy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než poruchy).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.