Kdo je to?
Kdo je to Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Impotent? Lidé, poruchy

Impotent

Co znamená a jaký je význam slova Impotent?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.


Kdo je to Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Impotent? Lidé, poruchy

Sdílejte uvedený text s jinými osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Amarant? Znáte definici termínu Starověk? Znáte termín Pencak Silat? Pamatujete si definici pojmu Jakostní víno?

Klíčová slova: termín, lexikon, informace, původ slova, význam slova, slovo, wikipedie, Impotent, popis, poruchy, poruchy, heslo, význam pojmu, definice, Impotent, přesný význam

Pojem Impotent je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Impotent na Google.cz

Hledat slovo Impotent na Google obrázcích

Hledat frázi Impotent ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impotent ve Wikimedia Commons

Najít pojem Impotent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotent například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Impotent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě nyní již víte Kdo je to Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent je v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, gambleři, impotent, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Impotent i v jiné části webu než je kategorie poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.