Kdo je to?
Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Co znamená a jaký je význam slova Impotent?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.


Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Impotent sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lasagne? Znáte pojem Feston? Znáte termín Pancetta? Vzpomenete si na definici slova Plagiát?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, synonymum, poruchy, co je to Impotent?, odborný výraz, heslo, kdo je Impotent?, význam pojmu, pojem, wiki, význam, informace, lexikon, termín, definice

Pojem Impotent je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Impotent v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Impotent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Impotent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Impotent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Impotent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotent například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Impotent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Impotent? Kdo to byl Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent patří do sekce poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Impotent i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.