Kdo je to?
Kdo je to Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Jaký je význam slova Impotent? Co to znamená?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.


Kdo je to Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Impotent? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Impotent s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Hipster? Vzpomněli byste si co označuje výraz Platový výměr? Znáte termín Halloumi? Znáte termín Nepotismus?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, přesný význam, synonymum, Impotent, slovo, termín, lexikon, co znamená, význam pojmu, wikipedie, formulace, pojem, původ slova, etymologie, heslo

Pojem Impotent je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Impotent zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impotent ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Impotent ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Impotent ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Impotent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Impotent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotent například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Impotent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent se nachází v kategorii Poruchy

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Impotent i v jiné části webu než je kategorie poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.