Kdo je to?
Kdo je to Jiří Pospíšil? Životopis Jiří Pospíšil, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Pospíšil?

Kdo je to Jiří Pospíšil? Stručný životopis

Jiří Pospíšil je politik, poslanec Parlamentu ČR a místopředseda ODS do roku 2014. Od té doby působí jako poslanec Evropského parlamentu za stranu TOP 09, kde se stal též předsedou strany. Je také zastupitelem hl. m. Prahy. Ve dvou vládách zastával také funkci ministra spravedlnosti. Působil i jako místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda Legislativní rady vlády.
Jiří Pospíšil byl i děkanem právnické fakulty Západočeské univerzity, kde sám dříve studoval a získal titul JUDr.Kdo je to Jiří Pospíšil? Životopis Jiří Pospíšil, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jiří Pospíšil

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1975
Místo narození: Chomutov

Popis osobnosti Jiří Pospíšil můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je SSHD disk? Znáte pojem IMEI? Rozumíte pojmu Pýcha? Vzpomenete si na definici slova Státní pohřeb?

Klíčová slova: význam, co je to Jiří Pospíšil?, synonymum, co znamená, kdo to je, přesný výraz, formulace, odborný výraz, popis, vysvětlení, etymologie, slovo, termín, přesný význam, wiki, pojem

Pojem Jiří Pospíšil je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jiří Pospíšil

Zkusit najít Jiří Pospíšil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Jiří Pospíšil ve Wikislovníku

Hledat pojem Jiří Pospíšil ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Pospíšil ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Pospíšil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Pospíšil?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Pospíšil? Kdo to byl Jiří Pospíšil? Kdy se narodil Jiří Pospíšil? Kde se narodil Jiří Pospíšil? Jiří Pospíšil patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Pospíšil kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Pospíšil i v jiné kategorii než je politici.