Kdo je to?
Kdo je to Jiří Pospíšil? Životopis Jiří Pospíšil, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Pospíšil?

Kdo je to Jiří Pospíšil? Stručný životopis

Jiří Pospíšil je politik, poslanec Parlamentu ČR a místopředseda ODS do roku 2014. Od té doby působí jako poslanec Evropského parlamentu za stranu TOP 09, kde se stal též předsedou strany. Je také zastupitelem hl. m. Prahy. Ve dvou vládách zastával také funkci ministra spravedlnosti. Působil i jako místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda Legislativní rady vlády.
Jiří Pospíšil byl i děkanem právnické fakulty Západočeské univerzity, kde sám dříve studoval a získal titul JUDr.Kdo je to Jiří Pospíšil? Životopis Jiří Pospíšil, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jiří Pospíšil

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1975
Místo narození: Chomutov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Pospíšil sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Brownfield? Pamatujete si definici pojmu Seborea? Rozumíte pojmu Emo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Purin?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, heslo, synonymum, formulace, wiki, význam pojmu, termín, kdo je Jiří Pospíšil?, definice, Jiří Pospíšil, přesný výraz, přesný význam, popis, odborný výraz, politici

Pojem Jiří Pospíšil je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jiří Pospíšil

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Pospíšil ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jiří Pospíšil ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jiří Pospíšil na Youtube

Najít pojem Jiří Pospíšil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Pospíšil například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jiří Pospíšil? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jiří Pospíšil? Kdo to byl Jiří Pospíšil? Kdy se narodil Jiří Pospíšil? Kde se narodil Jiří Pospíšil? Jiří Pospíšil se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jiří Pospíšil třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Pospíšil i v jiné kategorii než je politici.