Kdo je to?
Kdo je to Jiří Pospíšil? Životopis Jiří Pospíšil, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Pospíšil?

Kdo je to Jiří Pospíšil? Stručný životopis

Jiří Pospíšil je politik, poslanec Parlamentu ČR a místopředseda ODS do roku 2014. Od té doby působí jako poslanec Evropského parlamentu za stranu TOP 09, kde se stal též předsedou strany. Je také zastupitelem hl. m. Prahy. Ve dvou vládách zastával také funkci ministra spravedlnosti. Působil i jako místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda Legislativní rady vlády.
Jiří Pospíšil byl i děkanem právnické fakulty Západočeské univerzity, kde sám dříve studoval a získal titul JUDr.Kdo je to Jiří Pospíšil? Životopis Jiří Pospíšil, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jiří Pospíšil

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1975
Místo narození: Chomutov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Pospíšil s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Brownfield? Rozumíte pojmu DPČ? Rozumíte pojmu Emo? Znáte pojem Úvěr?

Klíčová slova: politici, slovo, význam slova, heslo, termín, lexikon, význam, co znamená, význam pojmu, wiki, odborný výraz, pojem, přesný význam, vysvětlení, etymologie, kdo to je

Pojem Jiří Pospíšil je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jiří Pospíšil

Hledat slovo Jiří Pospíšil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Jiří Pospíšil ve Wikipedii

Hledat pojem Jiří Pospíšil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Jiří Pospíšil ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Pospíšil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Pospíšil

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Pospíšil? Kdo to byl Jiří Pospíšil? Kdy se narodil Jiří Pospíšil? Kde se narodil Jiří Pospíšil? Jiří Pospíšil se nachází v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Pospíšil dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Pospíšil i v jiné kategorii než je politici.