Kdo je to?
Kdo je to, byl Poddaný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poddaný? Lidé, historie

Kdo je to Poddaný?

Jaký je význam slova Poddaný? Co to znamená?

Poddaný byl ve středověku člověk závislý na svém feudálním pánovi. Středověká společnost byla rozdělená na tři stavy - poddané, šlechtu a duchovenstvo (církev). Poddaní byli nejpočetnější skupinou, neměli žádný velký majetek a hospodařili na pronajaté půdě, za což museli jakožto vazalové vrchnosti plnit poddanské povinnosti - robotu, odvod dávek v naturáliích a placení daní.Kdo je to, byl Poddaný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poddaný? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Poddaný? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tantra? Znáte pojem Bafuňář? Vzpomněli byste si na význam slova Mrtvice? Vzpomenete si na definici slova Sloveso?

Klíčová slova: kdo je Poddaný?, pojem, popis, formulace, synonymum, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, definice, význam slova, informace, termín, co je to Poddaný?, vysvětlení, slovo, přesný význam

Pojem Poddaný je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Poddaný ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Poddaný ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Poddaný ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Poddaný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Poddaný například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Poddaný? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Poddaný? Kdo to byl Poddaný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poddaný? Definice pojmu Poddaný je v sekci historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Poddaný hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?