Kdo je to?
Kdo je to, byl Poddaný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poddaný? Lidé, historie

Kdo je to Poddaný?

Jaký je význam slova Poddaný? Co to znamená?

Poddaný byl ve středověku člověk závislý na svém feudálním pánovi. Středověká společnost byla rozdělená na tři stavy - poddané, šlechtu a duchovenstvo (církev). Poddaní byli nejpočetnější skupinou, neměli žádný velký majetek a hospodařili na pronajaté půdě, za což museli jakožto vazalové vrchnosti plnit poddanské povinnosti - robotu, odvod dávek v naturáliích a placení daní.Kdo je to, byl Poddaný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poddaný? Lidé, historie

Definici slova Poddaný můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Temperament? Rozumíte pojmu Cappuccino? Vzpomněli byste si na význam slova Bílé zlato? Znáte pojem No frost?

Klíčová slova: co znamená, informace, Poddaný, odborný výraz, význam pojmu, kdo to je, formulace, historie, lexikon, popis, kdo je Poddaný?, co je to Poddaný?, pojem, wiki, definice, přesný výraz

Pojem Poddaný je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Poddaný lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Poddaný na Youtube

Hledat frázi Poddaný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Poddaný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Poddaný ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Poddaný například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Poddaný? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Poddaný? Kdo to byl Poddaný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poddaný? Definice pojmu Poddaný se nachází v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?