Kdo je to?
Kdo je to Jazykář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jazykář? Lidé, Školství

Jazykář

Co znamená a jaký je význam slova Jazykář?

Jazykář je obecné označení pro pedagogy, kteří ve školách vyučují cizí jazyky.
V českém školství se z cizích jazyků nejčastěji vyučuje angličtina, němčina, ruština, francouzština či španělština. Součástí výuky jazyka je obvykle také kultura zemí, ve kterých se daným jazykem hovoří, někdy též literatura psaná v tomto jazyku. Předměty věnované cizímu jazyku jsou u nás povinné jak na základních, tak na středních a vysokých školách. Obvykle se žáci a studenti učí dva cizí jazyky. Cizí jazyk je také součástí maturitních zkoušek na středních školách.
Učitel cizího jazyka se musí prokázat buď univerzitním pedagogickým vzděláním se zaměřením na výuku jazyka nebo vzděláním v tomto jazyce, následně doplněným minimálním pedagogickým vzděláním.Kdo je to Jazykář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jazykář? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jazykář sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Outlook? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acidofilní mléko? Znáte termín Pagoda? Víte co je Duatlon?

Klíčová slova: informace, definice, wikipedie, wiki, význam, Jazykář, formulace, přesný význam, co znamená, termín, popis, vysvětlení, pojem, lexikon, synonymum, přesný výraz

Pojem Jazykář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Jazykář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jazykář ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Jazykář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jazykář na Youtube

Zkusit najít slovo Jazykář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jazykář například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jazykář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jazykář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jazykář? Definice pojmu Jazykář patří do sekce Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, termín, výraz,heslo řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.