Kdo je to?
Kdo je to, byl Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teplouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Teplouš?

Jaký je význam slova Teplouš? Co to znamená?

Slovo teplouš označuje homosexuálního muže. Slovo teplouš vychází z přídavného jména teplý. Původ označení teplý hledejme v němčině kde slovo "der Schwule" označuje jak homosexuála, tak parno, dusno, teplo. Vulgárním synonymem slova teplouš je spermohlt, homouš, buzerant, buzík, buzna, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd. Neutrálním synonymem slova teplouš je gay a homosexuál.Kdo je to, byl Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teplouš? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Teplouš se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova MLM? Znáte definici termínu Úhlopříčka? Víte co je Post Bellum? Pamatujete si definici pojmu Junta?

Klíčová slova: lexikon, popis, etymologie, kdo to je, přesný výraz, synonymum, slovo, formulace, hanlivé, přesný význam, termín, wiki, význam pojmu, informace, definice, popis

Pojem Teplouš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Teplouš ve Wikipedii

Najít termín Teplouš ve Wikislovníku

Najít výraz Teplouš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Teplouš ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Teplouš například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Teplouš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Teplouš? Kdo to byl Teplouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teplouš? Definice pojmu Teplouš je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Teplouš i v jiných kategoriích (než hanlivé).