Kdo je to?
Kdo je to, byl Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teplouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Teplouš?

Jaký je význam slova Teplouš? Co to znamená?

Slovo teplouš označuje homosexuálního muže. Slovo teplouš vychází z přídavného jména teplý. Původ označení teplý hledejme v němčině kde slovo "der Schwule" označuje jak homosexuála, tak parno, dusno, teplo. Vulgárním synonymem slova teplouš je spermohlt, homouš, buzerant, buzík, buzna, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd. Neutrálním synonymem slova teplouš je gay a homosexuál.Kdo je to, byl Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teplouš? Lidé, hanlivé

Tento text (Teplouš) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pečený čaj? Vzpomněli byste si na význam slova Lyrika? Víte, co je to Hereze? Znáte pojem Epika?

Klíčová slova: co je to Teplouš?, vysvětlení, původ slova, přesný význam, co znamená, význam, popis, Teplouš, wiki, synonymum, formulace, slovo, význam pojmu, etymologie, kdo je Teplouš?

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Teplouš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Teplouš? Kdo to byl Teplouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teplouš? Definice pojmu Teplouš je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.