Kdo je to?
Kdo je to, byl Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teplouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Teplouš?

Jaký je význam slova Teplouš? Co to znamená?

Slovo teplouš označuje homosexuálního muže. Slovo teplouš vychází z přídavného jména teplý. Původ označení teplý hledejme v němčině kde slovo "der Schwule" označuje jak homosexuála, tak parno, dusno, teplo. Vulgárním synonymem slova teplouš je spermohlt, homouš, buzerant, buzík, buzna, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd. Neutrálním synonymem slova teplouš je gay a homosexuál.Kdo je to, byl Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teplouš? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Teplouš? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova MLM? Znáte termín Suflé? Víte co je Post Bellum? Víte, co je to Home Office?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, význam slova, přesný význam, synonymum, pojem, vysvětlení, kdo je Teplouš?, význam, Teplouš, etymologie, původ slova, heslo, definice, hanlivé, odborný výraz

Pojem Teplouš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Teplouš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Teplouš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Teplouš ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Teplouš ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Teplouš například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Teplouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Teplouš? Kdo to byl Teplouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teplouš? Definice pojmu Teplouš je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Teplouš v jiné sekci než hanlivé.