Kdo je to?
Kdo je to Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Teplouš? Lidé, hanlivé

Teplouš

Co znamená a jaký je význam slova Teplouš?

Slovo teplouš označuje homosexuálního muže. Slovo teplouš vychází z přídavného jména teplý. Původ označení teplý hledejme v němčině kde slovo "der Schwule" označuje jak homosexuála, tak parno, dusno, teplo. Vulgárním synonymem slova teplouš je spermohlt, homouš, buzerant, buzík, buzna, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd. Neutrálním synonymem slova teplouš je gay a homosexuál.


Kdo je to Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Teplouš? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Teplouš s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Ledové víno? Víte, co je to Kondiční cvičení? Víte co je DND? Rozumíte pojmu Algeziologie?

Klíčová slova: Teplouš, přesný výraz, wikipedie, informace, heslo, význam, přesný význam, hanlivé, synonymum, definice, původ slova, přesný výraz, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, co znamená

Pojem Teplouš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Teplouš ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Teplouš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Teplouš na Youtube

Vyhledat heslo Teplouš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Teplouš ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Teplouš například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Google obrázcích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Teplouš, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Teplouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teplouš? Definice pojmu Teplouš je v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Teplouš i v jiné sekci než v hanlivé.