Kdo je to?
Kdo je to Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Teplouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Teplouš?

Jaký je význam slova Teplouš? Co to znamená?

Slovo teplouš označuje homosexuálního muže. Slovo teplouš vychází z přídavného jména teplý. Původ označení teplý hledejme v němčině kde slovo "der Schwule" označuje jak homosexuála, tak parno, dusno, teplo. Vulgárním synonymem slova teplouš je spermohlt, homouš, buzerant, buzík, buzna, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd. Neutrálním synonymem slova teplouš je gay a homosexuál.


Kdo je to Teplouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Teplouš? Lidé, hanlivé

Tento text (Teplouš) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Duté vlákno? Pamatujete si definici pojmu Intuice? Víte co je Deviza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Paranoia?

Klíčová slova: význam, původ slova, přesný výraz, přesný význam, Teplouš, informace, formulace, heslo, význam pojmu, pojem, hanlivé, definice, synonymum, význam slova, vysvětlení, popis

Pojem Teplouš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Teplouš

Najít výraz Teplouš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Teplouš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Teplouš na Youtube

Zkusit najít frázi Teplouš ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Teplouš například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Teplouš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Teplouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teplouš? Definice pojmu Teplouš je v sekci Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.