Kdo je to?
Kdo je Pavel Zuna? Životopis Pavel Zuna, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Pavel Zuna

Kdo je Pavel Zuna? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Pavel Zuna je český moderátor.
Vystudoval mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické a dosáhl titulu Ing.
Svou kariéru začal Zuna v Československé televizi. Po rozpadu republiky i televize vedl v České televizi ekonomickou redakci a začal moderovat Události, komentáře. Od roku 1993 také moderoval večerní Události, čímž se dostal do širšího povědomí české veřejnosti.
V roce 1998 odešel Zuna na krátkou dobu do soukromého sektoru a vyzkoušel si pozici mluvčího společnosti Philip Morris. Nicméně již na něj čekala jeho životní příležitost v TV Nova, se kterou je dodnes zřejmě nejvíc spojován. Začal moderovat večerní Televizní noviny a stal se jednou z hlavních tváří této televize. V TV Nova pracoval kromě moderátorské pozice i na řadě vedoucích pozic - mimo jiné na pozici šéfredaktora zpravodajství.
Po roce 2006 se Zuna znovu načas stáhl do soukromého sektoru. Od roku 2007 už jej však mohli diváci znovu vidět na svých obrazovkách v televizních zprávách - tentokrát na Primě, kde opět působil jako šéfredaktor.
Po roce 2010 se začal Zuna orientovat na internetové projekty. Pracoval pro Stream.cz a později začal spolupracovat s internetovou televizí MALL.TV.
Na přelomu tisíciletí byl Pavel Zuna jednou z nejpopulárnějších televizních osobností, což dokazuje i několikanásobné vítězství v anketě Týtý v kategorii Osobnosti televizního zpravodajství.Kdo je Pavel Zuna? Životopis Pavel Zuna, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Pavel Zuna

Národnost: česká
Datum narození: 31. března 1967
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Pavel Zuna? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Konektivita? Znáte termín Embolie? Znáte termín Absolutismus? Víte, co je to Team building?

Klíčová slova: národnost, místo narození, datum narození, lexikon, osobnosti, popis, Pavel Zuna, novináři, biografie, narození, wiki, Pavel Zuna, novináři, wikipedie, kdo je Pavel Zuna?, život

Pojem Pavel Zuna je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Pavel Zuna v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Zuna ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Pavel Zuna ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Pavel Zuna na Google.cz

Hledat termín Pavel Zuna ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Pavel Zuna ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Zuna například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Zuna

Právě jste zjistili Kdo je to Pavel Zuna? Kdy se narodil Pavel Zuna? Kde se narodil Pavel Zuna? Pavel Zuna se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, editor šéf, pavel Zuna, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Pavel Zuna řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Zuna i v jiné kategorii než je novináři.