Kdo je to?
Kdo je to, byl Bloggerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bloggerka? Lidé, záliby

Kdo je to Bloggerka?

Jaký je význam slova Bloggerka? Co to znamená?

Bloggerka je žena, která provozuje a přidává obsah (články, texty, fotografie, obrázky, ankety, videa apod.) na své (případně firemní) internetové stránky typu blog. Bloggerka může mít všeobecné zaměření nebo se úzce zaměřuje pouze na jeden obor, například na módů, gastronomii, politiku apod. Psaní blogu může být jak nevýdělečné, tak i za účelem zisku z reklamy, PR článků atd.Kdo je to, byl Bloggerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bloggerka? Lidé, záliby

Definici slova Bloggerka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Softshell? Znáte definici termínu Lesopark? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zájmeno? Pamatujete si definici pojmu Povodí?

Klíčová slova: význam, lexikon, informace, termín, Bloggerka, heslo, význam pojmu, původ slova, synonymum, vysvětlení, co je to Bloggerka?, kdo to je, přesný význam, pojem, význam slova, wiki

Pojem Bloggerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Bloggerka na Google.cz

Hledat slovo Bloggerka ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Bloggerka ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Bloggerka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bloggerka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Bloggerka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bloggerka? Kdo to byl Bloggerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bloggerka? Definice pojmu Bloggerka se nachází v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než záliby).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.