Kdo je to?
Kdo je to, byl Bloggerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bloggerka? Lidé, záliby

Kdo je to Bloggerka?

Jaký je význam slova Bloggerka? Co to znamená?

Bloggerka je žena, která provozuje a přidává obsah (články, texty, fotografie, obrázky, ankety, videa apod.) na své (případně firemní) internetové stránky typu blog. Bloggerka může mít všeobecné zaměření nebo se úzce zaměřuje pouze na jeden obor, například na módů, gastronomii, politiku apod. Psaní blogu může být jak nevýdělečné, tak i za účelem zisku z reklamy, PR článků atd.Kdo je to, byl Bloggerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bloggerka? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Bloggerka se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Cvikla? Vzpomněli byste si co označuje výraz Upload? Vzpomněli byste si co označuje výraz Efedrin? Znáte termín Refrén?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, původ slova, slovo, záliby, popis, význam pojmu, Bloggerka, heslo, termín, význam slova, informace, popis, wiki, přesný význam, synonymum

Pojem Bloggerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bloggerka ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Bloggerka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Bloggerka na Youtube

Hledat výraz Bloggerka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bloggerka například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Bloggerka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bloggerka? Kdo to byl Bloggerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bloggerka? Definice pojmu Bloggerka je v kategorii záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie záliby.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.