Kdo je to?
Kdo je to Dražebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dražebník? Lidé, podnikání

Dražebník

Co znamená a jaký je význam slova Dražebník?

Dražebník je osoba, která provádí dražbu.
Označení dražebník se může vztahovat jak na osobu fyzickou, tak na tu právnickou. Aby mohl dražebník uspořádat aukci či dražbu, musí splnit řadu zákonných podmínek, které mu v ČR ukládá zákon o veřejných dražbách. Mimo jiné musí mít v našich podmínkách koncesi, kterou dražebníkům vydává Ministerstvo pro místní rozvoj.
Dražba nebo aukce je takový způsob prodeje, kdy je předmět nabídnut do dražby a následně probíhá představování nabídek jednotlivých zájemců o koupi. Předmět dražby je poté prodán nejvyšší nabídce.
Dražit lze celou řadu věcí - například nemovitosti, umělecká díla, zvířata apod.
Dražby mohou mít různorodá pravidla i průběh, což záleží na organizaci konkrétní aukce.
Dražitel je potom označení pro osobu, která se dražby účastní jako kupující.Kdo je to Dražebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dražebník? Lidé, podnikání

Uvedený text s definicí slova Dražebník můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Nordic walking? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kung-fu? Pamatujete si definici pojmu Anestezie? Znáte termín Doping?

Klíčová slova: podnikání, význam slova, popis, etymologie, přesný význam, pojem, formulace, význam, slovo, Dražebník, heslo, wiki, lexikon, definice, vysvětlení, termín

Pojem Dražebník je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dražebník zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Dražebník na Google.cz

Zkusit najít výraz Dražebník ve Wikislovníku

Najít pojem Dražebník ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Dražebník na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Dražebník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dražebník například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Dražebník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Dražebník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dražebník? Definice pojmu Dražebník je v sekci Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, definici, slovo, termín řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v podnikání.