Kdo je to?
Kdo je to Finanční účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Finanční účetní? Lidé, profese

Finanční účetní

Jaký je význam slova Finanční účetní? Co to znamená?

Finanční účetní ve společnosti vede účetnictví.
Práce finanční/ho účetní/ho zahrnuje vedení přehledu o příjmech a výdajích, účtování faktur, výdajových a příjmových dokladů, tvorbu účetních uzávěrek, zpracování podkladů k daním a dalším účetním povinnostem vůči státu apod. Účetnictví musí být vedeno řádně, přehledně a precizně, a také musí splňovat danou legislativu.
Finanční účetní může být ve společnosti zaměstnán nebo spolupracovat na externí bázi. Obvykle se předpokládá ekonomické středoškolské, ideálně vysokoškolské vzdělání a také praxe v oboru.Kdo je to Finanční účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Finanční účetní? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Finanční účetní můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Rukola? Pamatujete si definici pojmu Divoká karta? Znáte termín BRICS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ginkgo biloba?

Klíčová slova: význam slova, význam, lexikon, přesný výraz, etymologie, heslo, přesný výraz, Finanční účetní, pojem, wikipedie, profese, vysvětlení, termín, profese, popis, odborný výraz

Pojem Finanční účetní je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Finanční účetní zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Finanční účetní v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Finanční účetní ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Finanční účetní ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Finanční účetní ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Finanční účetní ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Finanční účetní například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Finanční účetní, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Finanční účetní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční účetní? Definice pojmu Finanční účetní je v sekci Profese

Kategorie profese, zrzka básnířka, finanční účetní, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.