Kdo je to?
Kdo je to Lord Voldemort? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lord Voldemort? Lidé, nadpřirozené

Lord Voldemort

Jaký je význam slova Lord Voldemort? Co to znamená?

Lord Voldemort je fiktivní postava z knižní a filmové série Harry Potter. Jde o černokněžníka, známého též jako Pán zla; Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, nebo pod občanským jménem Tom Marvolo Riddle (v českém překladu Tom Rojvol Raddle). Autorkou knižní série je J. K. Rowlingová. Ve filmové sérii ztvárnil postavu Lorda Voldemorta Ralph Fiennes.
Lord Voldemort je černokněžníkem, který se pokouší ovládnout kouzelnický svět. Na začátku příběhu o Harrym Potterovi se zdá, že byl již poražen. V sérii sedmi knih se však znovu objeví na scéně, ještě silnější než kdysi. Harry Potter, student Bradavické školy čar a kouzel, kterého se Voldemort pokusil zabít jako dítě, je jediný, kdo ho může porazit. Voldemort je postrachem celého světa a v závěru knihy dochází k rozhodujícímu boji mezi ním, reprezentujícím zlo, a Harry Potterem, zastávajícím stranu dobra.Kdo je to Lord Voldemort? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lord Voldemort? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tento text s heslem Lord Voldemort s jinými lidmi na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Webový prohlížeč? Vzpomněli byste si co znamená slovo Extraverze? Znáte termín Interview? Víte co je Přímá úměrnost?

Klíčová slova: definice, nadpřirozené, pojem, synonymum, význam slova, popis, Lord Voldemort, původ slova, nadpřirozené, lexikon, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, etymologie, informace, heslo

Pojem Lord Voldemort je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Lord Voldemort ve Wikislovníku

Najít pojem Lord Voldemort ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Lord Voldemort ve Wikipedii

Vyhledat pojem Lord Voldemort na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Lord Voldemort ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lord Voldemort například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Lord Voldemort? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Lord Voldemort? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lord Voldemort? Definice pojmu Lord Voldemort patří do kategorie Nadpřirozené

Text vytvořen pro Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Lord Voldemort hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).