Kdo je to?
Kdo je to Lord Voldemort? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lord Voldemort? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Lord Voldemort?

Co znamená a jaký je význam slova Lord Voldemort?

Lord Voldemort je fiktivní postava z knižní a filmové série Harry Potter. Jde o černokněžníka, známého též jako Pán zla; Ten, jehož jméno se nesmí vyslovit nebo pod občanským jménem Tom Marvolo Riddle (v českém překladu Tom Rojvol Raddle). Autorkou knižní série je J. K. Rowlingová. Ve filmové sérii ztvárnil postavu Lorda Voldemorta Ralph Fiennes.
Lord Voldemort je černokněžníkem, který se pokouší ovládnout kouzelnický svět. Na začátku příběhu o Harrym Potterovi se zdá, že byl již poražen. V sérii sedmi knih se však znovu objeví na scéně, ještě silnější než kdysi. Harry Potter, student Bradavické školy čar a kouzel, kterého se Voldemort pokusil zabít jako dítě, ale selhal a to vedlo k jeho pádu, je jediný, kdo ho může porazit. Voldemort je postrachem celého světa a v závěru knihy dochází k rozhodujícímu boji mezi ním, reprezentujícím zlo, a Harry Potterem, zastávajícím stranu dobra.Kdo je to Lord Voldemort? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lord Voldemort? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Lord Voldemort? Pak se podělte s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Filologie? Vzpomněli byste si na význam slova Záhlubník? Znáte termín Býlí? Znáte definici termínu Konflikt?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, wikipedie, formulace, termín, Lord Voldemort, přesný výraz, slovo, popis, odborný výraz, přesný význam, synonymum, význam, informace, nadpřirozené, Lord Voldemort

Pojem Lord Voldemort je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Lord Voldemort ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Lord Voldemort na Google obrázcích

Hledat slovo Lord Voldemort ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Lord Voldemort na Youtube

Zkusit najít Lord Voldemort na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lord Voldemort například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lord Voldemort

Nyní již víte Kdo je to Lord Voldemort? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lord Voldemort? Definice pojmu Lord Voldemort je v kategorii Nadpřirozené

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).