Kdo je to?
Kdo je Amy Belle? Životopis Amy Belle, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Amy Belle?

Kdo je Amy Belle? Životopis, informace, biografie, hudba

Ammy Belle je skotská zpěvačka, která se narodila ve skotském městě Glasgow. Vyrůstala se třemi dalšími sourozenci. V mládí ráda zpívala a nejraději dělala covery k písním od zpěvačky Alanis Morissette a od americké kapely R.E.M. V 17 letech opustila rodné Glasgow a přestěhovala se do Londýna, kde se chtěla prosadit jako muzikantka. Po třech letech v Londýně se připojila k pop-folkové skupině s názvem Alice Band (2001). Mimo hraní v kapele často hrávala a zpívala v londýnských ulicích. Jednou si ji na ulici všiml přítel hudebníka Roda Stewarta. Následoval jejich slavný duet na koncertě v Albert Hall roku 2004, kdy Belle a Stewart spolu nazpívali píseň I Don’t Want To Talk About It. Video na kanálu Youtube má dnes více než 500 miliónů shlédnutí. Díky tomu se Belle proslavila a následně se přestěhovala z Londýna do Los Angeles. V Los Angeles pokračovala v hudební kariéře a nahrála píseň se dvěma členy legendární kapely The Doors (Robby Krieger, Ray Manzarek) a pro zpěvačku Miley Cyrus složila dvě písně s názvem Talk Is Cheap a Giving You Up. V Los Angeles vydala album Lost in the Shortcut (2009).Kdo je Amy Belle? Životopis Amy Belle, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Amy Belle

Národnost: skotská
Datum narození: 1981
Místo narození: Glasgow, Skotsko

Sdílejte tuto stránku s osobností Amy Belle s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz BRKI? Znáte pojem Územní plán? Znáte pojem AGROFERT? Vzpomenete si na definici slova Testosteron?

Klíčová slova: osobnosti, wikipedie, informace, narození, lexikon, kdy se narodila Amy Belle?, popis, Amy Belle, vysvětlení, datum narození, život, osobnost, Amy Belle, wiki, hudba, národnost

Pojem Amy Belle je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Amy Belle ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Amy Belle ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Amy Belle na Google.cz

Zkusit najít slovo Amy Belle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Amy Belle například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Amy Belle? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Amy Belle? Kdy se narodila Amy Belle? Kde se narodila Amy Belle? Amy Belle je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Amy Belle kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amy Belle i v jiné kategorii než je hudba.