Kdo je to?
Kdo je to, byl Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gynekolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Gynekolog?

Co znamená a jaký je význam slova Gynekolog?

Gynekolog je lékař specialista, který se zaměřuje na léčbu a prevenci onemocnění ženských pohlavních orgánů. Pracuje v oboru gynekologie a porodnictví, často bývá označován také jako ženský lékař. Pracuje většinou v ambulanci, vlastní praxi nebo v nemocnici či na gynekologické klinice.
Gynekolog vyšetřuje vnitřní i vnější ženské pohlavní orgány a zajišťuje základní ošetření a následnou léčbu. Pečuje také o těhotné ženy.Kdo je to, byl Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gynekolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Gynekolog s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fyzioterapie? Pamatujete si definici pojmu Prasečí chřipka? Vzpomenete si na definici slova Eskontní úvěr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flash player?

Klíčová slova: odborný výraz, Gynekolog, formulace, přesný význam, význam, co znamená, vysvětlení, slovo, lékařství, popis, synonymum, pojem, popis, termín, význam slova, původ slova

Pojem Gynekolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Gynekolog ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Gynekolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Gynekolog ve vyhledávači Qwant

Najít termín Gynekolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gynekolog například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gynekolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gynekolog? Kdo to byl Gynekolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gynekolog? Definice pojmu Gynekolog je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Gynekolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).