Kdo je to?
Kdo je to, byl Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gynekolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Gynekolog?

Co znamená a jaký je význam slova Gynekolog?

Gynekolog je lékař specialista, který se zaměřuje na léčbu a prevenci onemocnění ženských pohlavních orgánů. Pracuje v oboru gynekologie a porodnictví, často bývá označován také jako ženský lékař. Pracuje většinou v ambulanci, vlastní praxi nebo v nemocnici či na gynekologické klinice.
Gynekolog vyšetřuje vnitřní i vnější ženské pohlavní orgány a zajišťuje základní ošetření a následnou léčbu. Pečuje také o těhotné ženy.Kdo je to, byl Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gynekolog? Lidé, lékařství

Tento text (Gynekolog) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Gumbo? Rozumíte pojmu Libeček? Vzpomenete si na definici slova Jogging? Znáte pojem Gorgonzola?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, původ slova, definice, význam, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, wiki, odborný výraz, slovo, heslo, pojem, co je to Gynekolog?, etymologie, přesný význam

Pojem Gynekolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Gynekolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Gynekolog ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Gynekolog na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Gynekolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gynekolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Gynekolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gynekolog? Kdo to byl Gynekolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gynekolog? Definice pojmu Gynekolog je v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.