Kdo je to?
Kdo je to Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gynekolog? Lidé, lékařství

Gynekolog

Co znamená a jaký je význam slova Gynekolog?

Gynekolog je lékař specialista, který se zaměřuje na léčbu a prevenci onemocnění ženských pohlavních orgánů. Pracuje v oboru gynekologie a porodnictví, často bývá označován také jako ženský lékař. Pracuje většinou v ambulanci, vlastní praxi nebo v nemocnici či na gynekologické klinice.
Gynekolog vyšetřuje vnitřní i vnější ženské pohlavní orgány a zajišťuje základní ošetření a následnou léčbu. Pečuje také o těhotné ženy.Kdo je to Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gynekolog? Lidé, lékařství

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Tupozrakost? Víte co je Nebezpečný odpad? Vzpomenete si na definici slova Sokol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čitatel?

Klíčová slova: formulace, význam, Gynekolog, definice, Gynekolog, wiki, etymologie, synonymum, informace, přesný výraz, odborný výraz, wikipedie, lékařství, význam pojmu, lékařství, vysvětlení

Pojem Gynekolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Gynekolog zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Gynekolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Gynekolog ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Gynekolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Gynekolog ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Gynekolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gynekolog například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Gynekolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Gynekolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gynekolog? Definice pojmu Gynekolog patří do kategorie Lékařství

Kategorie lékařství, zdravotní sestra, gynekolog, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.