Kdo je to?
Kdo je to Domýšlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Domýšlivec? Lidé, vlastnosti

Domýšlivec

Jaký je význam slova Domýšlivec? Co to znamená?

Domýšlivec je ješitný či dokonce nafoukaný člověk. Zkrátka člověk, který si o sobě moc myslí.
Domýšlivec se vychloubá svými úspěchy, nadsazuje svoje dobré vlastnosti, touží po tom, aby ho lidé obdivovali a aby je ohromoval svou osobností. Myslí si, že je chytrý, pohledný, úspěšný, bohatý. Někdy to může být i pravda, tyto své úspěchy však dává domýšlivec tak moc na odiv, až je to pro okolí špatně snesitelné.
Domýšlivec může na své okolí působit sebestředně, arogantně, povýšeně nebo že si vymýšlí.Kdo je to Domýšlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Domýšlivec? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Domýšlivec? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem H.E.A.T.? Pamatujete si definici pojmu Axióm? Pamatujete si definici pojmu Oligofrenie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rovník?

Klíčová slova: wiki, informace, význam, původ slova, pojem, Domýšlivec, vysvětlení, význam pojmu, popis, co znamená, wikipedie, vlastnosti, lexikon, význam slova, přesný výraz, přesný výraz

Pojem Domýšlivec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Domýšlivec lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Domýšlivec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Domýšlivec ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Domýšlivec ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Domýšlivec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Domýšlivec na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Domýšlivec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Domýšlivec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Domýšlivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domýšlivec? Definice pojmu Domýšlivec je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, namyšlený muž, domýšlivec, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.