Kdo je to?
Kdo je to Laďka Něrgešová? Životopis Laďka Něrgešová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Laďka Něrgešová?

Kdo je to Laďka Něrgešová? Stručný životopis

Laďka Něrgešová je herečka a moderátorka. Při studiu vyšší odborné herecké školy již pracovala v rozhlase a dabovala. Objevila se ve filmech Minulost a Román pro ženy. V Horáckém divadle v Jihlavě hrála v Lazebníkovi sevillském a Idiotovi, v Praze pak v Činoherním klubu V Osiřelém západu, Sexu noci svatojánské a dalších. Její popularita značně vzrostla po moderování soutěže Česko hledá SuperStar a moderování pořadu Top Star televize Prima.
Laďka Něrgešová hrála i v seriálech Křehké vztahy a Aféry.Kdo je to Laďka Něrgešová? Životopis Laďka Něrgešová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Laďka Něrgešová

Národnost: česká
Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Laďka Něrgešová s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Plutokracie? Víte co je Rýže Basmati? Vzpomněli byste si na význam slova Variabilní symbol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gastroenterologie?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, heslo, slovo, synonymum, herectví, význam pojmu, lexikon, popis, význam slova, Laďka Něrgešová, etymologie, pojem, přesný význam, co je to Laďka Něrgešová?, co znamená

Pojem Laďka Něrgešová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Laďka Něrgešová na Google.cz

Hledat heslo Laďka Něrgešová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Laďka Něrgešová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Laďka Něrgešová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Laďka Něrgešová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Laďka Něrgešová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Laďka Něrgešová? Kdo to byl Laďka Něrgešová? Kdy se narodil Laďka Něrgešová? Kde se narodil Laďka Něrgešová? Laďka Něrgešová je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Laďka Něrgešová dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Laďka Něrgešová i v jiné kategorii než je herectví.