Kdo je to?
Kdo je Laďka Něrgešová? Životopis Laďka Něrgešová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Laďka Něrgešová

Kdo je Laďka Něrgešová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Laďka Něrgešová je herečka a moderátorka. Při studiu vyšší odborné herecké školy již pracovala v rozhlase a dabovala. Objevila se ve filmech Minulost a Román pro ženy. V Horáckém divadle v Jihlavě hrála v Lazebníkovi sevillském a Idiotovi, v Praze pak v Činoherním klubu V Osiřelém západu, Sexu noci svatojánské a dalších. Její popularita značně vzrostla po moderování soutěže Česko hledá SuperStar a moderování pořadu Top Star televize Prima.
Laďka Něrgešová hrála i v seriálech Křehké vztahy a Aféry.Kdo je Laďka Něrgešová? Životopis Laďka Něrgešová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Laďka Něrgešová

Národnost: česká
Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno

Zaujala vás biografie osobnosti Laďka Něrgešová? Potom se podělte s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Řadový dům? Vzpomněli byste si na význam slova Triumvirát? Vzpomněli byste si na význam slova Lesní školka? Znáte definici termínu Vášeň?

Klíčová slova: vysvětlení, životopis, biografie, herectví, kde se narodila Laďka Něrgešová?, Laďka Něrgešová, narození, Laďka Něrgešová, zajímavosti, herectví, datum narození, kdy se narodila Laďka Něrgešová?, popis, informace, lexikon, osobnosti

Pojem Laďka Něrgešová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Laďka Něrgešová zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Laďka Něrgešová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Laďka Něrgešová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Laďka Něrgešová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Laďka Něrgešová ve Wikipedii

Najít termín Laďka Něrgešová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Laďka Něrgešová například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Laďka Něrgešová

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Laďka Něrgešová? Kdy se narodila Laďka Něrgešová? Kde se narodila Laďka Něrgešová? Laďka Něrgešová patří do sekce Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Laďka Něrgešová dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Laďka Něrgešová i v jiné kategorii než je herectví.