Kdo je to?
Kdo je to Laďka Něrgešová? Životopis Laďka Něrgešová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Laďka Něrgešová?

Kdo je to Laďka Něrgešová? Stručný životopis

Laďka Něrgešová je herečka a moderátorka. Při studiu vyšší odborné herecké školy již pracovala v rozhlase a dabovala. Objevila se ve filmech Minulost a Román pro ženy. V Horáckém divadle v Jihlavě hrála v Lazebníkovi sevillském a Idiotovi, v Praze pak v Činoherním klubu V Osiřelém západu, Sexu noci svatojánské a dalších. Její popularita značně vzrostla po moderování soutěže Česko hledá SuperStar a moderování pořadu Top Star televize Prima.
Laďka Něrgešová hrála i v seriálech Křehké vztahy a Aféry.Kdo je to Laďka Něrgešová? Životopis Laďka Něrgešová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Laďka Něrgešová

Národnost: česká
Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno

Tento text (Laďka Něrgešová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to GIBS? Znáte termín Žalm? Vzpomněli byste si na význam slova Enkláva? Víte, co je to Koliformní bakterie?

Klíčová slova: lexikon, popis, slovo, přesný význam, heslo, přesný výraz, etymologie, Laďka Něrgešová, herectví, původ slova, termín, co je to Laďka Něrgešová?, význam slova, pojem, definice, popis

Pojem Laďka Něrgešová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Laďka Něrgešová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Laďka Něrgešová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Laďka Něrgešová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Laďka Něrgešová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Laďka Něrgešová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Laďka Něrgešová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Laďka Něrgešová? Kdo to byl Laďka Něrgešová? Kdy se narodil Laďka Něrgešová? Kde se narodil Laďka Něrgešová? Laďka Něrgešová je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Laďka Něrgešová například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Laďka Něrgešová i v jiné kategorii než je herectví.