Kdo je to?
Kdo je to Hana Zagorová? Životopis Hana Zagorová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hana Zagorová?

Kdo je to Hana Zagorová? Stručný životopis

Hana Zagorová je zpěvačka, herečka, moderátorka i textařka. V anketě Zlatý slavík získala 9 prvních míst v řadě a je tak druhou nejúspěšnější zpěvačkou v této anketě.
Za svou dosavadní uměleckou kariéru nazpívala cca 900 písní. Vystupuje na samostatných koncertech, v televizi, ve filmu i na dalších akcích. Hana Zagorová je nositelkou mnoha významných ocenění jak za hudbu, tak za zpěv.Kdo je to Hana Zagorová? Životopis Hana Zagorová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Hana Zagorová

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1946
Místo narození: Petřkovice

Zaujala vás biografie osobnosti Hana Zagorová? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Vyhřezlá ploténka? Vzpomenete si na definici slova Hatchback? Pamatujete si definici pojmu Bouldering? Vzpomněli byste si na význam slova Autentické víno?

Klíčová slova: informace, co je to Hana Zagorová?, kdo to je, odborný výraz, kdo je Hana Zagorová?, význam, přesný význam, synonymum, hudba, formulace, termín, lexikon, co znamená, původ slova, přesný výraz, heslo

Pojem Hana Zagorová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hana Zagorová

Hledejte bez špehování slovo Hana Zagorová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Hana Zagorová na Google.cz

Hledat videa s názvem Hana Zagorová na Youtube

Hledat pojem Hana Zagorová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Zagorová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Hana Zagorová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hana Zagorová? Kdo to byl Hana Zagorová? Kdy se narodil Hana Zagorová? Kde se narodil Hana Zagorová? Hana Zagorová se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hana Zagorová dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Zagorová i v jiné kategorii než je hudba.