Kdo je to?
Kdo je Hana Zagorová? Životopis Hana Zagorová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Hana Zagorová?

Kdo je Hana Zagorová? Životopis, informace, biografie, hudba

Hana Zagorová je zpěvačka, herečka, moderátorka i textařka. V anketě Zlatý slavík získala 9 prvních míst v řadě a je tak druhou nejúspěšnější zpěvačkou v této anketě.
Za svou dosavadní uměleckou kariéru nazpívala cca 900 písní. Vystupuje na samostatných koncertech, v televizi, ve filmu i na dalších akcích. Hana Zagorová je nositelkou mnoha významných ocenění jak za hudbu, tak za zpěv.Kdo je Hana Zagorová? Životopis Hana Zagorová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Hana Zagorová

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1946
Místo narození: Petřkovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hana Zagorová s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Vyhřezlá ploténka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šindel? Pamatujete si definici pojmu Loden? Znáte termín Cholesterol?

Klíčová slova: zajímavosti, kdy se narodila Hana Zagorová?, wiki, hudba, lexikon, narození, kdo je Hana Zagorová?, biografie, datum narození, popis, životopis, kde se narodila Hana Zagorová?, Hana Zagorová, život, Hana Zagorová, hudba

Pojem Hana Zagorová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Hana Zagorová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hana Zagorová na Youtube

Zkusit najít výraz Hana Zagorová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Hana Zagorová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Hana Zagorová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Zagorová například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Zagorová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Hana Zagorová? Kdy se narodila Hana Zagorová? Kde se narodila Hana Zagorová? Hana Zagorová se nachází v sekci Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Hana Zagorová dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Zagorová i v jiné kategorii než je hudba.