Kdo je to?
Kdo je to Hana Zagorová? Životopis Hana Zagorová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hana Zagorová?

Kdo je to Hana Zagorová? Stručný životopis

Hana Zagorová je zpěvačka, herečka, moderátorka i textařka. V anketě Zlatý slavík získala 9 prvních míst v řadě a je tak druhou nejúspěšnější zpěvačkou v této anketě.
Za svou dosavadní uměleckou kariéru nazpívala cca 900 písní. Vystupuje na samostatných koncertech, v televizi, ve filmu i na dalších akcích. Hana Zagorová je nositelkou mnoha významných ocenění jak za hudbu, tak za zpěv.Kdo je to Hana Zagorová? Životopis Hana Zagorová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Hana Zagorová

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1946
Místo narození: Petřkovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hana Zagorová sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Legionella? Znáte definici termínu Dogma? Pamatujete si definici pojmu Advent? Pamatujete si definici pojmu Etnikum?

Klíčová slova: hudba, heslo, formulace, informace, co je to Hana Zagorová?, definice, etymologie, význam slova, význam, Hana Zagorová, popis, synonymum, pojem, wiki, lexikon, kdo je Hana Zagorová?

Pojem Hana Zagorová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hana Zagorová v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Hana Zagorová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Hana Zagorová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Hana Zagorová ve Wikislovníku

Hledat pojem Hana Zagorová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Zagorová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Hana Zagorová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hana Zagorová? Kdo to byl Hana Zagorová? Kdy se narodil Hana Zagorová? Kde se narodil Hana Zagorová? Hana Zagorová patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hana Zagorová kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Zagorová i v jiné kategorii než je hudba.