Kdo je to?
Kdo je to, byl Úřední osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úřední osoba? Lidé, zločin

Kdo je to Úřední osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Úřední osoba?

Úřední osoba, dříve také veřejný činitel, je označení takového člověka, který užívá zvýšenou ochranu danou zákonem. Definice úřední osoby se nachází v trestním zákoníku. Může se jednat například o prezidenta, poslance, soudce, vládního činitele, senátora, státního zástupce, odpovědného úředníka, exekutora, arbitra a další.
Úřední osobou jsou tehdy, používají – li svěřenou pravomoc k plnění úkolů státního nebo společenského významu.Kdo je to, byl Úřední osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úřední osoba? Lidé, zločin

Definici slova Úřední osoba můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Metabolismus? Znáte pojem Apriori? Pamatujete si definici pojmu Žemlovka? Vzpomenete si na definici slova Akciová společnost?

Klíčová slova: původ slova, kdo je Úřední osoba?, popis, slovo, zločin, informace, význam, přesný význam, vysvětlení, kdo to je, popis, co je to Úřední osoba?, význam pojmu, synonymum, wiki, význam slova

Pojem Úřední osoba je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Úřední osoba ve Wikipedii

Najít heslo Úřední osoba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Úřední osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Úřední osoba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Úřední osoba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Úřední osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Úřední osoba? Kdo to byl Úřední osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úřední osoba? Definice pojmu Úřední osoba se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).