Kdo je to?
Kdo je to Úřední osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úřední osoba? Lidé, zločin

Kdo je to Úřední osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Úřední osoba?

Úřední osoba, dříve také veřejný činitel, je označení takového člověka, který užívá zvýšenou ochranu danou zákonem. Definice úřední osoby se nachází v trestním zákoníku. Může se jednat například o prezidenta, poslance, soudce, vládního činitele, senátora, státního zástupce, odpovědného úředníka, exekutora, arbitra a další.
Úřední osobou jsou tehdy, používají – li svěřenou pravomoc k plnění úkolů státního nebo společenského významu.Kdo je to Úřední osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úřední osoba? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Úřední osoba s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Metabolismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pracharanda? Pamatujete si definici pojmu Mrtvý zub? Znáte termín Remise?

Klíčová slova: wiki, termín, slovo, lexikon, zločin, etymologie, zločin, co znamená, původ slova, význam pojmu, pojem, přesný význam, popis, význam, význam slova, odborný výraz

Pojem Úřední osoba je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Úřední osoba na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Úřední osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Úřední osoba ve Wikipedii

Najít termín Úřední osoba ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Úřední osoba například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Úřední osoba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Úřední osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úřední osoba? Definice pojmu Úřední osoba patří do sekce Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.