Kdo je to?
Kdo je to, byl Úřední osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úřední osoba? Lidé, zločin

Kdo je to Úřední osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Úřední osoba?

Úřední osoba, dříve také veřejný činitel, je označení takového člověka, který užívá zvýšenou ochranu danou zákonem. Definice úřední osoby se nachází v trestním zákoníku. Může se jednat například o prezidenta, poslance, soudce, vládního činitele, senátora, státního zástupce, odpovědného úředníka, exekutora, arbitra a další.
Úřední osobou jsou tehdy, používají – li svěřenou pravomoc k plnění úkolů státního nebo společenského významu.Kdo je to, byl Úřední osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úřední osoba? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Úřední osoba s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Quiche? Rozumíte pojmu Libela? Pamatujete si definici pojmu Offsetová hypotéka? Znáte pojem BTW?

Klíčová slova: definice, informace, lexikon, formulace, původ slova, synonymum, co je to Úřední osoba?, co znamená, význam slova, kdo to je, popis, slovo, význam, termín, význam pojmu, etymologie

Pojem Úřední osoba je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Úřední osoba na Youtube

Najít výraz Úřední osoba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Úřední osoba na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Úřední osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Úřední osoba například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Úřední osoba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Úřední osoba? Kdo to byl Úřední osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úřední osoba? Definice pojmu Úřední osoba se nachází v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Úřední osoba i jinde než v sekci než v zločin.