Kdo je to?
Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Michael Jackson?

Kdo to byl Michael Jackson? Stručný životopis

Michael Jackson, celým jménem Michael Joseph Jackson, byl proslulým zpěvákem, tanečníkem, choreografem, skladatelem a producentem. Hvězda nazývaná Králem popu je stále považována za nejvýraznější a nejúspěšnější osobnost populární hudby 20. století. Jeho nejznámější album Thriller je stále nejprodávanějším albem vůbec.
Michael Jackson se soustředil na tradiční popovou a taneční hudbu. Proslul jako perfekcionista s výrazným vysokým hlasem a obrovským tanečním nadáním a citem pro rytmus. Byl nositelem 13 cen Grammy. Zemřel údajně na předávkování a selhání srdce.Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Michael Jackson

Národnost: USA
Datum narození: 29. srpna 1958
Místo narození: Gary
Datum úmrtí: 25. června 2009

Popis osobnosti Michael Jackson můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Satén? Pamatujete si definici pojmu Afekce? Rozumíte pojmu Fibrom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stagnace?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, význam pojmu, hudba, synonymum, co znamená, Michael Jackson, popis, popis, vysvětlení, slovo, pojem, přesný výraz, heslo, wiki, definice

Pojem Michael Jackson je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Michael Jackson na Google.cz

Hledat videa s názvem Michael Jackson na Youtube

Vyhledat pojem Michael Jackson ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Michael Jackson ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Jackson například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Jackson

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Michael Jackson? Kdo to byl Michael Jackson? Kdy se narodil Michael Jackson? Kde se narodil Michael Jackson? Kdy zemřel Michael Jackson? Michael Jackson se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michael Jackson dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Jackson i v jiné kategorii než je hudba.