Kdo je to?
Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Michael Jackson?

Kdo to byl Michael Jackson? Stručný životopis

Michael Jackson, celým jménem Michael Joseph Jackson, byl proslulým zpěvákem, tanečníkem, choreografem, skladatelem a producentem. Hvězda nazývaná Králem popu je stále považována za nejvýraznější a nejúspěšnější osobnost populární hudby 20. století. Jeho nejznámější album Thriller je stále nejprodávanějším albem vůbec.
Michael Jackson se soustředil na tradiční popovou a taneční hudbu. Proslul jako perfekcionista s výrazným vysokým hlasem a obrovským tanečním nadáním a citem pro rytmus. Byl nositelem 13 cen Grammy. Zemřel údajně na předávkování a selhání srdce.Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Michael Jackson

Národnost: USA
Datum narození: 29. srpna 1958
Místo narození: Gary
Datum úmrtí: 25. června 2009

Líbí se stručný životopis s osobou Michael Jackson? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Satén? Víte, co je to Circa? Rozumíte pojmu Fibrom? Rozumíte pojmu Špalda?

Klíčová slova: význam pojmu, hudba, termín, kdo je Michael Jackson?, popis, kdo to je, význam slova, co je to Michael Jackson?, definice, pojem, přesný význam, přesný výraz, Michael Jackson, popis, význam, heslo

Pojem Michael Jackson je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Michael Jackson ve Wikipedii

Hledat pojem Michael Jackson ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Michael Jackson ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Michael Jackson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Jackson například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Michael Jackson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Jackson? Kdo to byl Michael Jackson? Kdy se narodil Michael Jackson? Kde se narodil Michael Jackson? Kdy zemřel Michael Jackson? Michael Jackson je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michael Jackson řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Jackson i v jiné kategorii než je hudba.