Kdo je to?
Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Michael Jackson?

Kdo to byl Michael Jackson? Stručný životopis

Michael Jackson, celým jménem Michael Joseph Jackson, byl proslulým zpěvákem, tanečníkem, choreografem, skladatelem a producentem. Hvězda nazývaná Králem popu je stále považována za nejvýraznější a nejúspěšnější osobnost populární hudby 20. století. Jeho nejznámější album Thriller je stále nejprodávanějším albem vůbec.
Michael Jackson se soustředil na tradiční popovou a taneční hudbu. Proslul jako perfekcionista s výrazným vysokým hlasem a obrovským tanečním nadáním a citem pro rytmus. Byl nositelem 13 cen Grammy. Zemřel údajně na předávkování a selhání srdce.Kdo byl Michael Jackson? Životopis Michael Jackson, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Michael Jackson

Národnost: USA
Datum narození: 29. srpna 1958
Místo narození: Gary
Datum úmrtí: 25. června 2009

Zaujala vás biografie osobnosti Michael Jackson? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Valorizace? Rozumíte pojmu Samohláska? Rozumíte pojmu OTG? Znáte pojem Kolonoskopie?

Klíčová slova: kdo to je, Michael Jackson, wiki, co je to Michael Jackson?, co znamená, formulace, slovo, synonymum, informace, popis, lexikon, kdo je Michael Jackson?, odborný výraz, původ slova, heslo, význam

Pojem Michael Jackson je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Jackson ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Michael Jackson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Michael Jackson na Google.cz

Vyhledat výraz Michael Jackson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Jackson například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Michael Jackson? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Michael Jackson? Kdo to byl Michael Jackson? Kdy se narodil Michael Jackson? Kde se narodil Michael Jackson? Kdy zemřel Michael Jackson? Michael Jackson se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Michael Jackson dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Jackson i v jiné kategorii než je hudba.