Kdo je to?
Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Kdo je to Lazebník?

Jaký je význam slova Lazebník? Co to znamená?

Lazebník byl člověk, který se živil lazebnictvím, což je již zaniklé řemeslo. Lazebník byl vlastně holič nebo kadeřník, ale do jeho pole působnosti patřilo např. i ošetřování ran.Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Definici slova Lazebník můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Štěstí? Vzpomněli byste si na význam slova Oddlužení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diosmin? Znáte definici termínu Rekviem?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, definice, formulace, přesný výraz, informace, heslo, vysvětlení, historie, význam pojmu, co je to Lazebník?, původ slova, kdo je Lazebník?, etymologie, kdo to je, wiki

Pojem Lazebník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lazebník zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lazebník ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Lazebník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Lazebník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Lazebník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lazebník například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lazebník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lazebník? Kdo to byl Lazebník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lazebník? Definice pojmu Lazebník patří do sekce historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.