Kdo je to?
Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Kdo je to Lazebník?

Jaký je význam slova Lazebník? Co to znamená?

Lazebník byl člověk, který se živil lazebnictvím, což je již zaniklé řemeslo. Lazebník byl vlastně holič nebo kadeřník, ale do jeho pole působnosti patřilo např. i ošetřování ran.Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Lazebník? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Software? Vzpomněli byste si co označuje výraz RAM? Vzpomněli byste si co označuje výraz Motto? Znáte termín CNC stroj?

Klíčová slova: původ slova, historie, wiki, kdo to je, přesný výraz, pojem, co znamená, informace, definice, co je to Lazebník?, slovo, lexikon, heslo, popis, termín, odborný výraz

Pojem Lazebník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Lazebník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Lazebník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lazebník ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Lazebník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lazebník například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lazebník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lazebník? Kdo to byl Lazebník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lazebník? Definice pojmu Lazebník je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Lazebník i v jiné kategorii než je sekce historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.