Kdo je to?
Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Kdo je to Lazebník?

Jaký je význam slova Lazebník? Co to znamená?

Lazebník byl člověk, který se živil lazebnictvím, což je již zaniklé řemeslo. Lazebník byl vlastně holič nebo kadeřník, ale do jeho pole působnosti patřilo např. i ošetřování ran.Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lazebník s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Štěstí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alergie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diosmin? Znáte termín Parapet?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, přesný výraz, heslo, pojem, informace, wiki, slovo, popis, lexikon, definice, co je to Lazebník?, etymologie, co znamená, význam, Lazebník

Pojem Lazebník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Lazebník ve vyhledávači Yandex

Najít termín Lazebník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Lazebník na Youtube

Najít výraz Lazebník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lazebník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Lazebník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lazebník? Kdo to byl Lazebník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lazebník? Definice pojmu Lazebník se nachází v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Lazebník i v jiné kategorii než je sekce historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.