Kdo je to?
Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Kdo je to Lazebník?

Jaký je význam slova Lazebník? Co to znamená?

Lazebník byl člověk, který se živil lazebnictvím, což je již zaniklé řemeslo. Lazebník byl vlastně holič nebo kadeřník, ale do jeho pole působnosti patřilo např. i ošetřování ran.Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Lazebník se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Swag? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tofu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Džem? Znáte termín Čtyřstěn?

Klíčová slova: termín, odborný výraz, co je to Lazebník?, Lazebník, slovo, původ slova, synonymum, kdo je Lazebník?, co znamená, etymologie, význam, přesný význam, popis, heslo, přesný výraz, wiki

Pojem Lazebník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Lazebník

Vyhledat výraz Lazebník ve Wikislovníku

Hledat heslo Lazebník ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lazebník ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Lazebník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lazebník například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Lazebník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lazebník? Kdo to byl Lazebník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lazebník? Definice pojmu Lazebník je v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.