Kdo je to?
Kdo je to, byl P.C. Roberts? Vysvětlení, význam, co znamená slovo P.C. Roberts? Lidé, politika

Kdo je to P.C. Roberts?

Jaký je význam slova P.C. Roberts? Co to znamená?

P.C. Roberts, tedy Paul Craig Roberts, je americký novinář, ekonom, autor úspěšných blogů a bývalý úředník. Pracoval jako asistent tajemníka ministerstva financí za vlády prezidenta Reagana.
Proslavil se především jako novinář, který se specializuje na ekonomiku a dokáže být velice kritický. Je také autorem mnoha odborných knih a spolupracuje i s vědeckými instituty.Kdo je to, byl P.C. Roberts? Vysvětlení, význam, co znamená slovo P.C. Roberts? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova P.C. Roberts sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Fabulace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přímá demokracie? Vzpomněli byste si na význam slova Obrok? Znáte termín Play off?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, co znamená, heslo, popis, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, formulace, přesný výraz, přesný význam, význam, kdo to je, synonymum, politika, pojem

Pojem P.C. Roberts je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem P.C. Roberts na Youtube

Hledat termín P.C. Roberts ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo P.C. Roberts na Google.cz

Vyhledat pojem P.C. Roberts ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo P.C. Roberts například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená P.C. Roberts

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to P.C. Roberts? Kdo to byl P.C. Roberts? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo P.C. Roberts? Definice pojmu P.C. Roberts patří do sekce politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu P.C. Roberts i v jiné kategorii než je sekce politika.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?