Kdo je to?
Kdo je to Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Maur? Lidé, národnost

Maur

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Maur? Lidé, národnost

Tento text (Maur) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Kyčelník? Rozumíte pojmu Pesar? Znáte definici termínu Demence? Znáte pojem Mungo fazole?

Klíčová slova: definice, přesný význam, význam slova, přesný výraz, národnost, původ slova, význam, národnost, slovo, odborný výraz, etymologie, lexikon, synonymum, termín, Maur, vysvětlení

Pojem Maur je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Maur

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maur ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Maur na Youtube

Vyhledat výraz Maur ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Maur ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Maur ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Maur například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Maur

Nyní již víte Kdo je to Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur patří do kategorie Národnost

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Národnost).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.