Kdo je to?
Kdo je to Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Maur? Lidé, národnost

Kdo je to Maur?

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Maur? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Maur? s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Ortopedie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rychlá půjčka? Znáte definici termínu Římský hrách? Víte co je Diadém?

Klíčová slova: význam pojmu, Maur, wiki, informace, wikipedie, národnost, pojem, heslo, význam, vysvětlení, přesný výraz, popis, termín, co znamená, význam slova, slovo

Pojem Maur je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maur ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Maur ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Maur ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Maur ve Wikislovníku

Hledat slovo Maur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Maur například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Maur? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur je v sekci Národnost

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než národnost).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.