Kdo je to?
Kdo je to Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Maur? Lidé, národnost

Kdo je to Maur?

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Maur? Lidé, národnost

Definici pojmu Maur sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Ortopedie? Pamatujete si definici pojmu Klamavá reklama? Znáte definici termínu Chirurgická ocel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bianco směnka?

Klíčová slova: slovo, formulace, přesný výraz, wiki, lexikon, původ slova, vysvětlení, Maur, význam slova, termín, heslo, národnost, Maur, národnost, wikipedie, přesný výraz

Pojem Maur je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Maur v následujících vyhledávačích

Najít heslo Maur ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maur ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Maur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Maur na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Maur ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Maur například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Maur, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur je v kategorii Národnost

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme vyhledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Maur v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.