Kdo je to?
Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Kdo je to Maur?

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Maur? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Rukola? Znáte definici termínu OCD? Znáte definici termínu Rooibos? Pamatujete si definici pojmu Malvice?

Klíčová slova: pojem, Maur, slovo, heslo, význam slova, definice, co je to Maur?, kdo je Maur?, přesný význam, lexikon, původ slova, přesný výraz, informace, význam, wiki, etymologie

Pojem Maur je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Maur

Zkusit najít Maur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Maur ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Maur v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Maur na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Maur například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Maur? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Maur? Kdo to byl Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur se nachází v kategorii národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.