Kdo je to?
Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Kdo je to Maur?

Co znamená a jaký je význam slova Maur?

Maur je muslim arabského původu, pocházející z afrického severu. Po dlouhé období, přibližně od 8. do 15. století ovládali Maurové velkou část Španělska a Portugalska, severní Afriky a také některé ostrovy včetně Sicílie.
Byli známí jako obchodníci, pastevci, ale i piráti a loupežníci. Hlavním náboženstvím byl islám. Pro Maury je typický i maurský stavební sloh, který spojuje prvky islámského slohu s evropskými.Kdo je to, byl Maur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maur? Lidé, národnost

Definici slova Maur můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Rukola? Znáte termín Koleda? Znáte definici termínu Rooibos? Víte, co je to Ledek?

Klíčová slova: informace, wiki, co je to Maur?, popis, Maur, kdo to je, heslo, přesný výraz, etymologie, termín, slovo, národnost, definice, lexikon, formulace, význam

Pojem Maur je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Maur

Hledat videa s názvem Maur na Youtube

Zkusit najít slovo Maur ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Maur na Google.cz

Najít pojem Maur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Maur například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Maur

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Maur? Kdo to byl Maur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maur? Definice pojmu Maur patří do sekce národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než národnost).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.