Kdo je to?
Kdo je Michael Kors? Životopis Michael Kors, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Michael Kors?

Kdo je Michael Kors? Životopis, informace, biografie, podnikání

Michael Kors je americký módní návrhář, který vede svou společnost stejného jména. Věnuje se především navrhování oděvů a doplňků pro ženy.Kdo je Michael Kors? Životopis Michael Kors, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Michael Kors

Národnost: americká
Datum narození: 9.8. 1959
Místo narození: New York

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michael Kors s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Hakuna Matata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fenomenologie? Pamatujete si definici pojmu LSD? Znáte termín Hypercholesterolémie?

Klíčová slova: Michael Kors, podnikání, wikipedie, národnost, zajímavosti, kdo je Michael Kors?, wiki, podnikání, datum narození, popis, vysvětlení, kdy se narodil Michael Kors?, životopis, informace, narození, kde se narodil Michael Kors?

Pojem Michael Kors je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Kors ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Michael Kors ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Michael Kors na Youtube

Hledat frázi Michael Kors ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kors například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Michael Kors?

Právě jste zjistili Kdo je to Michael Kors? Kdy se narodil Michael Kors? Kde se narodil Michael Kors? Michael Kors je v sekci Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Michael Kors kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kors i v jiné kategorii než je podnikání.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.