Kdo je to?
Kdo je to Michael Kors? Životopis Michael Kors, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Kors?

Kdo je to Michael Kors? Stručný životopis

Michael Kors je americký módní návrhář, který vede svou společnost stejného jména. Věnuje se především navrhování oděvů a doplňků pro ženy.Kdo je to Michael Kors? Životopis Michael Kors, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Michael Kors

Národnost: americká
Datum narození: 9.8. 1959
Místo narození: New York

Líbí se stručný životopis s osobou Michael Kors? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem IBAN? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ájurvédská masáž? Pamatujete si definici pojmu Kostlánka? Znáte termín Autismus?

Klíčová slova: přesný význam, informace, heslo, termín, co je to Michael Kors?, pojem, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, wiki, kdo je Michael Kors?, význam, význam slova, Michael Kors, vysvětlení, co znamená

Pojem Michael Kors je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Michael Kors

Hledat frázi Michael Kors ve Wikipedii

Zkusit najít Michael Kors v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Michael Kors ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Michael Kors ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kors například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Michael Kors? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michael Kors? Kdo to byl Michael Kors? Kdy se narodil Michael Kors? Kde se narodil Michael Kors? Michael Kors je v sekci podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Michael Kors dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kors i v jiné kategorii než je podnikání.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.