Kdo je to?
Kdo je to Michael Kors? Životopis Michael Kors, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Kors?

Kdo je to Michael Kors? Stručný životopis

Michael Kors je americký módní návrhář, který vede svou společnost stejného jména. Věnuje se především navrhování oděvů a doplňků pro ženy.Kdo je to Michael Kors? Životopis Michael Kors, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Michael Kors

Národnost: americká
Datum narození: 9.8. 1959
Místo narození: New York

Líbí se stručný životopis s osobou Michael Kors? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem IBAN? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inventura? Pamatujete si definici pojmu Podloubí? Víte co je Archeologie?

Klíčová slova: popis, význam slova, formulace, význam, informace, termín, Michael Kors, heslo, odborný výraz, popis, lexikon, kdo je Michael Kors?, vysvětlení, podnikání, definice, přesný význam

Pojem Michael Kors je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Michael Kors zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Michael Kors na Google.cz

Hledat frázi Michael Kors ve Wikipedii

Najít výraz Michael Kors ve Wikislovníku

Hledat výraz Michael Kors ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Kors například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Michael Kors?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Kors? Kdo to byl Michael Kors? Kdy se narodil Michael Kors? Kde se narodil Michael Kors? Michael Kors je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Michael Kors například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kors i v jiné kategorii než je podnikání.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.