Kdo je to?
Kdo je Cate Blanchett? Životopis Cate Blanchett, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Cate Blanchett

Kdo je Cate Blanchett? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Cate Blanchett či celým jménem Catherine Élise Blanchett, je herečka a režisérka australského původu. Popularitu si získala především rolí královny Alžběty I. Ve filmu Královna Alžběta. Jako elfí královna Galadriel vynikla v trilogii Pán prstenů a v Hobitovi. Katherine Hepburnovou ztvárnila ve filmu Letec. Za tuto roli získala prvního Oscara, další přišel za roli Jasmíny ve filmu Jasmíniny slzy.
Kromě Oscarů byla Cate Blanchett oceněna také cenami Britské akademie a Zlatými glóby.Kdo je Cate Blanchett? Životopis Cate Blanchett, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Cate Blanchett

Národnost: australská
Datum narození: 14. května 1969
Místo narození: Ivanhoe, Austrálie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Cate Blanchett? s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Kulajda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Silice? Vzpomněli byste si na význam slova Plazma? Víte co je Služební cesta?

Klíčová slova: kdo je Cate Blanchett?, informace, narození, osobnosti, lexikon, životopis, vysvětlení, život, Cate Blanchett, místo narození, popis, osobnost, herectví, wiki, biografie, herectví

Pojem Cate Blanchett je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cate Blanchett zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Cate Blanchett ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Cate Blanchett ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cate Blanchett ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Cate Blanchett v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Cate Blanchett ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cate Blanchett například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Cate Blanchett

Právě nyní již víte Kdo je to Cate Blanchett? Kdy se narodila Cate Blanchett? Kde se narodila Cate Blanchett? Cate Blanchett je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Cate Blanchett dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cate Blanchett i v jiné kategorii než je herectví.