Kdo je to?
Kdo je to Cate Blanchett? Životopis Cate Blanchett, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Cate Blanchett?

Kdo je to Cate Blanchett? Stručný životopis

Cate Blanchett či celým jménem Catherine Élise Blanchett, je herečka a režisérka australského původu. Popularitu si získala především rolí královny Alžběty I. Ve filmu Královna Alžběta. Jako elfí královna Galadriel vynikla v trilogii Pán prstenů a v Hobitovi. Katherine Hepburnovou ztvárnila ve filmu Letec. Za tuto roli získala prvního Oscara, další přišel za roli Jasmíny ve filmu Jasmíniny slzy.
Kromě Oscarů byla Cate Blanchett oceněna také cenami Britské akademie a Zlatými glóby.Kdo je to Cate Blanchett? Životopis Cate Blanchett, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Cate Blanchett

Národnost: australská
Datum narození: 14. května 1969
Místo narození: Melbourne

Líbí se stručný životopis s osobou Cate Blanchett? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hornina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rukola? Vzpomněli byste si na význam slova Černá díra? Znáte termín Zástavní právo?

Klíčová slova: herectví, slovo, význam slova, přesný význam, pojem, odborný výraz, formulace, popis, kdo je Cate Blanchett?, informace, význam, wiki, původ slova, co je to Cate Blanchett?, popis, kdo to je

Pojem Cate Blanchett je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Cate Blanchett ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Cate Blanchett ve Wikipedii

Najít slovo Cate Blanchett v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Cate Blanchett na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cate Blanchett například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Cate Blanchett?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cate Blanchett? Kdo to byl Cate Blanchett? Kdy se narodil Cate Blanchett? Kde se narodil Cate Blanchett? Cate Blanchett je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Cate Blanchett dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cate Blanchett i v jiné kategorii než je herectví.