Kdo je to?
Kdo je to Blboun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blboun? Lidé, hanlivé

Blboun

Jaký je význam slova Blboun? Co to znamená?

Blboun je hanlivé označení člověka, který působí jako hlupák, má nedostatečný úsudek. dovednosti nebo schopnosti. Blboun je považované za nadávku. Podobná synonyma jsou blb, pitomec, blbec.
Další význam je pro již vymřelého ptáka s názvem „Blboun nejapný“. Jednalo se o velkého nelétavého ptáka, který byl známý svou plachostí a důvěřivostí k lidem. Říkalo se mu „Dodo“, zoologický název je Dronte mauricijský, latinsky Raphus cucullatus. Tento pták žil na ostrově Maricius.
Další význam slova blboun je používaný v gastronomii pro velký kynutý knedlík plněný povidly nebo ovocem.


Kdo je to Blboun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blboun? Lidé, hanlivé

Definici slova Blboun můžete sdílet s blízkými na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Americká hypotéka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Geneze? Znáte termín Spirulina? Víte co je Observace?

Klíčová slova: hanlivé, co znamená, Blboun, slovo, přesný výraz, význam, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, význam slova, pojem, popis, etymologie, wiki, heslo, wikipedie

Pojem Blboun je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Blboun ve vyhledávači Yandex

Najít termín Blboun na Google obrázcích

Najít heslo Blboun v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Blboun ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Blboun ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blboun například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Blboun? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Blboun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blboun? Definice pojmu Blboun je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete též zkusit najít informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Blboun hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).