Kdo je to?
Kdo je Pavel Bělobrádek? Životopis Pavel Bělobrádek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Pavel Bělobrádek?

Kdo je Pavel Bělobrádek? Životopis, informace, biografie, politici

Pavel Bělobrádek je politik a absolvent Fakulty veterinární hygieny a ekologie VFU Brno a Liberálně konzervativní akademie. Postgraduálně vystudoval bezpečnostní a krizový management. Jeho stranou je KDU-ČSL, kterou se mu podařilo dostat zpět do Poslanecké sněmovny PČR.
Jako poslanec se Pavel Bělobrádek stal předsedou Poslaneckého klubu KDU-ČSL a místopředsedou PS. V KDU-ČSL byl zvolen předsedou, v Sobotkově vládě také místopředsedou pro vědu a výzkum.Kdo je Pavel Bělobrádek? Životopis Pavel Bělobrádek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Pavel Bělobrádek

Národnost: česká
Datum narození: 25. prosince 1976
Místo narození: Náchod

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pavel Bělobrádek s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Chemická kotva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Konflikt? Víte co je Embargo? Znáte termín Home Office?

Klíčová slova: národnost, biografie, kdy se narodil Pavel Bělobrádek?, kde se narodil Pavel Bělobrádek?, zajímavosti, wiki, popis, datum narození, kdo je Pavel Bělobrádek?, wikipedie, osobnosti, osobnost, vysvětlení, místo narození, Pavel Bělobrádek, narození

Pojem Pavel Bělobrádek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Pavel Bělobrádek ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Pavel Bělobrádek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Pavel Bělobrádek na Youtube

Najít výraz Pavel Bělobrádek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Bělobrádek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Bělobrádek například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Bělobrádek?

Právě jste zjistili Kdo je to Pavel Bělobrádek? Kdy se narodil Pavel Bělobrádek? Kde se narodil Pavel Bělobrádek? Pavel Bělobrádek je v kategorii Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Pavel Bělobrádek dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Bělobrádek i v jiné kategorii než je politici.