Kdo je to?
Kdo je to Pavel Bělobrádek? Životopis Pavel Bělobrádek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Bělobrádek?

Kdo je to Pavel Bělobrádek? Stručný životopis

Pavel Bělobrádek je politik a absolvent Fakulty veterinární hygieny a ekologie VFU Brno a Liberálně konzervativní akademie. Postgraduálně vystudoval bezpečnostní a krizový management. Jeho stranou je KDU-ČSL, kterou se mu podařilo dostat zpět do Poslanecké sněmovny PČR.
Jako poslanec se Pavel Bělobrádek stal předsedou Poslaneckého klubu KDU-ČSL a místopředsedou PS. V KDU-ČSL byl zvolen předsedou, v Sobotkově vládě také místopředsedou pro vědu a výzkum.Kdo je to Pavel Bělobrádek? Životopis Pavel Bělobrádek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Pavel Bělobrádek

Národnost: česká
Datum narození: 25. prosince 1976
Místo narození: Náchod

Popis osobnosti Pavel Bělobrádek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Aperol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kachní zobák? Víte co je Filipika? Znáte termín Futsal?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, definice, co je to Pavel Bělobrádek?, heslo, přesný význam, Pavel Bělobrádek, informace, kdo to je, význam, kdo je Pavel Bělobrádek?, přesný výraz, slovo, formulace, význam slova, wiki

Pojem Pavel Bělobrádek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Pavel Bělobrádek na Youtube

Hledat slovo Pavel Bělobrádek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Pavel Bělobrádek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Pavel Bělobrádek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Bělobrádek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Bělobrádek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Bělobrádek? Kdo to byl Pavel Bělobrádek? Kdy se narodil Pavel Bělobrádek? Kde se narodil Pavel Bělobrádek? Pavel Bělobrádek se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Bělobrádek dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Bělobrádek i v jiné kategorii než je politici.