Kdo je to?
Kdo je to Pavel Bělobrádek? Životopis Pavel Bělobrádek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Bělobrádek?

Kdo je to Pavel Bělobrádek? Stručný životopis

Pavel Bělobrádek je politik a absolvent Fakulty veterinární hygieny a ekologie VFU Brno a Liberálně konzervativní akademie. Postgraduálně vystudoval bezpečnostní a krizový management. Jeho stranou je KDU-ČSL, kterou se mu podařilo dostat zpět do Poslanecké sněmovny PČR.
Jako poslanec se Pavel Bělobrádek stal předsedou Poslaneckého klubu KDU-ČSL a místopředsedou PS. V KDU-ČSL byl zvolen předsedou, v Sobotkově vládě také místopředsedou pro vědu a výzkum.Kdo je to Pavel Bělobrádek? Životopis Pavel Bělobrádek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Pavel Bělobrádek

Národnost: česká
Datum narození: 25. prosince 1976
Místo narození: Náchod

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pavel Bělobrádek s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Chemická kotva? Víte, co je to Sója? Víte co je AWD? Rozumíte pojmu Chorizo?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, informace, význam slova, kdo je Pavel Bělobrádek?, původ slova, význam pojmu, definice, Pavel Bělobrádek, co znamená, politici, popis, význam, kdo to je, přesný význam, co je to Pavel Bělobrádek?

Pojem Pavel Bělobrádek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pavel Bělobrádek

Hledejte bez špehování slovo Pavel Bělobrádek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Pavel Bělobrádek ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Pavel Bělobrádek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Pavel Bělobrádek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Bělobrádek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Bělobrádek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Bělobrádek? Kdo to byl Pavel Bělobrádek? Kdy se narodil Pavel Bělobrádek? Kde se narodil Pavel Bělobrádek? Pavel Bělobrádek patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Pavel Bělobrádek dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Bělobrádek i v jiné kategorii než je politici.