Kdo je to?
Kdo je to, byl Kretén? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kretén? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kretén?

Co znamená a jaký je význam slova Kretén?

Kretén je člověk s vývojovou poruchou nazývanou endemický kretenismus. Ta je způsobena nedostatkem jódu nebo nedostatečnou funkcí štítné žlázy u matky v prenatální fázi vývoje. Typické příznaky kretenismu je nízká inteligence, malý vzrůst, hluchoněmost, problémy s motorikou atd. Kretenismus je častým problémem v rozvojových zemích, v Československu problém vymizel v 20. letech 20. století. I přesto je však slovo kretén často používáno jako jadrná nadávka v osobní komunikaci.Kdo je to, byl Kretén? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kretén? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Kretén? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Useň? Víte, co je to Korelace? Pamatujete si definici pojmu Eskontní úvěr? Pamatujete si definici pojmu Acidóza?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, pojem, kdo to je, Kretén, definice, popis, co je to Kretén?, hanlivé, význam pojmu, význam, co znamená, kdo je Kretén?, heslo, termín

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Kretén, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kretén? Kdo to byl Kretén? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kretén? Definice pojmu Kretén je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Kretén i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?