Kdo je to?
Kdo je to, byl Kretén? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kretén? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kretén?

Co znamená a jaký je význam slova Kretén?

Kretén je člověk s vývojovou poruchou nazývanou endemický kretenismus. Ta je způsobena nedostatkem jódu nebo nedostatečnou funkcí štítné žlázy u matky v prenatální fázi vývoje. Typické příznaky kretenismu je nízká inteligence, malý vzrůst, hluchoněmost, problémy s motorikou atd. Kretenismus je častým problémem v rozvojových zemích, v Československu problém vymizel v 20. letech 20. století. I přesto je však slovo kretén často používáno jako jadrná nadávka v osobní komunikaci.Kdo je to, byl Kretén? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kretén? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kretén sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Přísudek? Víte, co je to Těžiště? Vzpomněli byste si na význam slova No-go zóna? Rozumíte pojmu Řecký jogurt?

Klíčová slova: termín, co je to Kretén?, význam slova, pojem, význam, vysvětlení, synonymum, lexikon, informace, Kretén, původ slova, popis, hanlivé, přesný význam, formulace, kdo je Kretén?

Pojem Kretén je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Kretén ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kretén ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Kretén ve Wikislovníku

Hledat frázi Kretén ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kretén například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Kretén? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kretén? Kdo to byl Kretén? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kretén? Definice pojmu Kretén se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?