Kdo je to?
Kdo je Anthony Hopkins? Životopis Anthony Hopkins, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Anthony Hopkins?

Kdo je Anthony Hopkins? Životopis, informace, biografie, herectví

Antony Hopkins, původně Philip Anthony Hopkins, je populární americký a britský herec Zabývá se také prací režiséra a skládáním hudby. Jeho nejznámější rolí je psychopat Hannibal Lecter ve filmu Mlčení jehňátek, za kterou získal Oscara. Absolvoval studium dramatu a hudby a působil jako divadelní herec a režisér.
Anthony Hopkins vystudoval také londýnskou královskou akademii herectví. Má titul Sir a svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.Kdo je Anthony Hopkins? Životopis Anthony Hopkins, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Anthony Hopkins

Národnost: britská
Datum narození: 31. prosince 1937
Místo narození: Port Talbot

Popis osobnosti Anthony Hopkins můžete sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Kyška? Vzpomněli byste si na význam slova Last minute? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rasca? Znáte definici termínu Ale?

Klíčová slova: osobnosti, život, osobnost, datum narození, narození, místo narození, Anthony Hopkins, herectví, herectví, národnost, kdy se narodil Anthony Hopkins?, kdo je Anthony Hopkins?, vysvětlení, Anthony Hopkins, životopis, lexikon

Pojem Anthony Hopkins je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Anthony Hopkins na Youtube

Hledat frázi Anthony Hopkins ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Anthony Hopkins ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Anthony Hopkins ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anthony Hopkins ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anthony Hopkins například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Anthony Hopkins?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Anthony Hopkins? Kdy se narodil Anthony Hopkins? Kde se narodil Anthony Hopkins? Anthony Hopkins patří do kategorie Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Anthony Hopkins dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anthony Hopkins i v jiné kategorii než je herectví.