Kdo je to?
Kdo je Anthony Hopkins? Životopis Anthony Hopkins, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Anthony Hopkins?

Kdo je Anthony Hopkins? Životopis, informace, biografie, herectví

Antony Hopkins, původně Philip Anthony Hopkins, je populární americký a britský herec Zabývá se také prací režiséra a skládáním hudby. Jeho nejznámější rolí je psychopat Hannibal Lecter ve filmu Mlčení jehňátek, za kterou získal Oscara. Absolvoval studium dramatu a hudby a působil jako divadelní herec a režisér.
Anthony Hopkins vystudoval také londýnskou královskou akademii herectví. Má titul Sir a svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.Kdo je Anthony Hopkins? Životopis Anthony Hopkins, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Anthony Hopkins

Národnost: britská
Datum narození: 31. prosince 1937
Místo narození: Port Talbot

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anthony Hopkins? s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Kyška? Vzpomenete si na definici slova Šíbr? Vzpomněli byste si co znamená slovo App Store? Vzpomněli byste si na význam slova Bjetin?

Klíčová slova: lexikon, wikipedie, datum narození, kde se narodil Anthony Hopkins?, osobnost, herectví, život, popis, wiki, biografie, narození, místo narození, Anthony Hopkins, kdy se narodil Anthony Hopkins?, kdo je Anthony Hopkins?, Anthony Hopkins

Pojem Anthony Hopkins je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Anthony Hopkins

Hledat pojem Anthony Hopkins ve Wikipedii

Najít termín Anthony Hopkins ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Anthony Hopkins ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anthony Hopkins ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anthony Hopkins například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Anthony Hopkins?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anthony Hopkins? Kdy se narodil Anthony Hopkins? Kde se narodil Anthony Hopkins? Anthony Hopkins patří do sekce Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Anthony Hopkins kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anthony Hopkins i v jiné kategorii než je herectví.