Kdo je to?
Kdo je Diane Kruger? Životopis Diane Kruger, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Diane Kruger

Kdo je Diane Kruger? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Diane Heidkrüger, známá pod jménem Kruger, je bývalá německá modelka a herečka. Kruger se narodila v německém městě Algermissen v Dolním Sasku do rodiny bankovní úřednice a počítačového specialisty. Od malička se chtěla stát baletkou, a tak ji matka poslala do Londýna, kde začala balet studovat. Avšak se záhy zranila a s baletní kariérou musela skončit. Místo toho se rozhodla pro kariéru modelky a přestěhovala se do Paříže. Již v 15 letech se dostala do finále soutěže Look of the Year. Následně se vrátila do rodného Německa, kde se z ní stala renomovaná modelka.
Už během života v Paříži se začala věnovat hodinám herectví a dostala se i k menším rolím v několika francouzských filmech. Kvůli hraní ve filmech si zkrátila rodné příjmení Heidkrüger na Kruger.
Debut ve filmu přišel roku 2002 snímkem Klavírista po boku herce Christophera Lamberta a Denise Hoppera. V onom roce si zahrála ještě ve filmu Jak řeknete, pane. Její další známé role patří filmům Na plný plyn (2003), Lovci pokladů, trojskou Helenu si zahrála ve veleúspěšném filmu Troja, hlavní roli v romantickém dramatu Miluj mě, prosím, (2004), Šťastné a veselé (2005), Ve stínu Beethovena (2006), Lovci pokladů 2: Kniha tajemství (2007), Nevinná (2008), Hanebný pancharti, Pan Nikdo, Frajeři (2009), Neznámý (2011), Otcové a dcery (2015), Infiltrátor (2016) nebo Odnikud (2017).
Objevila se také v televizním seriálu The Bridge (2013-14).
Její manžel je herec Norman Reedus (hrdina seriálu The Walking Dead), se kterým má dceru.Kdo je Diane Kruger? Životopis Diane Kruger, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Diane Kruger

Národnost: německá
Datum narození: 15. 7. 1976
Místo narození: Algermissen, Německo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Diane Kruger s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zrychlení? Víte, co je to Poplužní dvůr? Znáte pojem Antonymum? Rozumíte pojmu Chili con carne?

Klíčová slova: popis, biografie, kdo je Diane Kruger?, Diane Kruger, osobnosti, vysvětlení, informace, národnost, lexikon, životopis, místo narození, Diane Kruger, wikipedie, život, kde se narodila Diane Kruger?, narození

Pojem Diane Kruger je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Diane Kruger ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Diane Kruger ve Wikipedii

Hledat frázi Diane Kruger na Google.cz

Vyhledat termín Diane Kruger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Diane Kruger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Diane Kruger například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Diane Kruger

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Diane Kruger? Kdy se narodila Diane Kruger? Kde se narodila Diane Kruger? Diane Kruger je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Diane Kruger dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diane Kruger i v jiné kategorii než je herectví.