Kdo je to?
Kdo je Diane Kruger? Životopis Diane Kruger, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Diane Kruger?

Kdo je Diane Kruger? Životopis, informace, biografie, herectví

Diane Heidkrüger, známá pod jménem Kruger, je bývalá německá modelka a herečka. Kruger se narodila v německém městě Algermissen v Dolním Sasku do rodiny bankovní úřednice a počítačového specialisty. Od malička se chtěla stát baletkou, a tak ji matka poslala do Londýna, kde začala balet studovat. Avšak se záhy zranila a s baletní kariérou musela skončit. Místo toho se rozhodla pro kariéru modelky a přestěhovala se do Paříže. Již v 15 letech se dostala do finále soutěže Look of the Year. Následně se vrátila do rodného Německa, kde se z ní stala renomovaná modelka.
Už během života v Paříži se začala věnovat hodinám herectví a dostala se i k menším rolím v několika francouzských filmech. Kvůli hraní ve filmech si zkrátila rodné příjmení Heidkrüger na Kruger.
Debut ve filmu přišel roku 2002 snímkem Klavírista po boku herce Christophera Lamberta a Denise Hoppera. V onom roce si zahrála ještě ve filmu Jak řeknete, pane. Její další známé role patří filmům Na plný plyn (2003), Lovci pokladů, trojskou Helenu si zahrála ve veleúspěšném filmu Troja, hlavní roli v romantickém dramatu Miluj mě, prosím, (2004), Šťastné a veselé (2005), Ve stínu Beethovena (2006), Lovci pokladů 2: Kniha tajemství (2007), Nevinná (2008), Hanebný pancharti, Pan Nikdo, Frajeři (2009), Neznámý (2011), Otcové a dcery (2015), Infiltrátor (2016) nebo Odnikud (2017).
Objevila se také v televizním seriálu The Bridge (2013-14).
Její manžel je herec Norman Reedus (hrdina seriálu The Walking Dead), se kterým má dceru.Kdo je Diane Kruger? Životopis Diane Kruger, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Diane Kruger

Národnost: německá
Datum narození: 15. 7. 1976
Místo narození: Algermissen, Německo

Tento text (Diane Kruger) můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Otevřená ekonomika? Víte, co je to Zvratné zájmeno? Znáte pojem Bixenon? Rozumíte pojmu Limita?

Klíčová slova: Diane Kruger, wiki, zajímavosti, národnost, biografie, Diane Kruger, životopis, narození, místo narození, kdy se narodila Diane Kruger?, život, herectví, informace, datum narození, vysvětlení, wikipedie

Pojem Diane Kruger je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Diane Kruger

Zkusit najít Diane Kruger na Google obrázcích

Hledat slovo Diane Kruger ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Diane Kruger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diane Kruger ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Diane Kruger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Diane Kruger například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Diane Kruger

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Diane Kruger? Kdy se narodila Diane Kruger? Kde se narodila Diane Kruger? Diane Kruger je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Diane Kruger např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diane Kruger i v jiné kategorii než je herectví.