Kdo je to?
Kdo je to, byl Švenkr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švenkr? Lidé, profese

Kdo je to Švenkr?

Co znamená a jaký je význam slova Švenkr?

Švenkr je odborník v oblasti filmařství. Jeho úkolem je zajistit kompozici záběrů, pohyby kamery, barevnost a ostrost záběrů. Podílí se i na jiných činnostech vedoucích ke komplexnímu vytvoření obrazů filmu.
Švenkr se stará také o snímací techniku v průběhu natáčení, uspořádává jednotlivé scény, stará se o kamerová technická zařízení a řídí se pokyny kameramana.Kdo je to, byl Švenkr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švenkr? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Švenkr? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Moratorium? Vzpomněli byste si co znamená slovo A-GPS? Rozumíte pojmu Přepona? Víte co je Kung-fu?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, pojem, lexikon, informace, co je to Švenkr?, termín, synonymum, wiki, Švenkr, význam slova, profese, popis, odborný výraz, definice, význam

Pojem Švenkr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Švenkr ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Švenkr na Google.cz

Najít slovo Švenkr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Švenkr ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Švenkr například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Švenkr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Švenkr? Kdo to byl Švenkr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švenkr? Definice pojmu Švenkr je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.