Kdo je to?
Kdo je to, byl Švenkr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švenkr? Lidé, profese

Kdo je to Švenkr?

Co znamená a jaký je význam slova Švenkr?

Švenkr je odborník v oblasti filmařství. Jeho úkolem je zajistit kompozici záběrů, pohyby kamery, barevnost a ostrost záběrů. Podílí se i na jiných činnostech vedoucích ke komplexnímu vytvoření obrazů filmu.
Švenkr se stará také o snímací techniku v průběhu natáčení, uspořádává jednotlivé scény, stará se o kamerová technická zařízení a řídí se pokyny kameramana.Kdo je to, byl Švenkr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švenkr? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Švenkr? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Moratorium? Znáte termín Dřevina? Rozumíte pojmu Přepona? Víte, co je to Sektorová daň?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Švenkr?, vysvětlení, definice, význam, kdo to je, pojem, co znamená, přesný význam, wiki, heslo, formulace, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, popis

Pojem Švenkr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Švenkr

Hledat videa s názvem Švenkr na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Švenkr ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Švenkr na Google.cz

Vyhledat slovo Švenkr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Švenkr například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Švenkr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Švenkr? Kdo to byl Švenkr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švenkr? Definice pojmu Švenkr patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Švenkr i v jiné kategorii než je sekce profese.