Kdo je to?
Kdo je to Manikérka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Manikérka? Lidé, profese

Manikérka

Jaký je význam slova Manikérka? Co to znamená?

Manikérka či manikér je osoba, která v rámci své profese pečuje o nehty a ruce svých zákazníků.
Manikúru máme obvykle spojenou s péčí o nehty na rukou - střihání, upravování, lakování či nalepování umělých nehtů nebo též péče o zdraví a výživu nehtů. Někteří manikéři a manikérky se však starají také o dlaně a obecně ruce - především o zdraví jejich pokožky.
Pro práci manikérky či manikéra obvykle není třeba žádné speciální vzdělání, řada z nich však absolvuje různé odborné kurzy nebo se alespoň intenzivně věnuje sebevzdělávání v oboru. Často je práce manikéra/manikérky vykonávána jako samostatně výdělečná činnost, někdy však může být tento pracovník zaměstnán také jako zaměstnanec specializovaných salónů apod.
Manikéři se starají výhradě o ruce a nehty na nich, o chodidla a nehty na nohou pak pečují pedikéři.Kdo je to Manikérka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Manikérka? Lidé, profese

Definici slova Manikérka můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Septik? Víte co je Komorbidita? Znáte pojem Elektrolyt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Webhosting?

Klíčová slova: wiki, popis, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, etymologie, slovo, význam slova, termín, význam, Manikérka, informace, wikipedie, Manikérka, pojem, formulace

Pojem Manikérka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Manikérka na Google.cz

Vyhledat výraz Manikérka ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Manikérka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Manikérka ve Wikislovníku

Hledat slovo Manikérka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Manikérka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Manikérka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Manikérka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manikérka? Definice pojmu Manikérka je v kategorii Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace pojem, výraz,termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).