Kdo je to?
Kdo je to Zoroastrián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zoroastrián? Lidé, náboženství

Zoroastrián

Jaký je význam slova Zoroastrián? Co to znamená?

Zoroastrián je věřící v zoroastrizmus neboli zarathuštrizmus, tedy náboženství pojmenované podle svého starověkého zakladatele, proroka Zarathuštra – Zoroastera. Jedná se o jedno z nejstarších světových náboženství pocházející z Perské říše. V mnoha zemích ho však postupně nahradil islám.
Zoroastrián věří v jediného boha Ahuru Mazdu. Ten je nositelem pravdy, moudrou, spravedlivou bytostí, která odmění dobro a potrestá vše zlé.Kdo je to Zoroastrián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zoroastrián? Lidé, náboženství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatnímina různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Oxygenoterapie? Znáte pojem Ebrieta? Vzpomněli byste si na význam slova Skeleton? Vzpomenete si na definici slova Brousek?

Klíčová slova: přesný výraz, Zoroastrián, definice, Zoroastrián, náboženství, původ slova, heslo, význam slova, informace, popis, význam pojmu, lexikon, pojem, přesný výraz, slovo, wikipedie

Pojem Zoroastrián je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Zoroastrián ve Wikipedii

Najít pojem Zoroastrián ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Zoroastrián na Google.cz

Zkusit najít výraz Zoroastrián ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Zoroastrián ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoroastrián například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zoroastrián

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Zoroastrián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoroastrián? Definice pojmu Zoroastrián se nachází v kategorii Náboženství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Zoroastrián i v jiné sekci než v náboženství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.