Kdo je to?
Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Diabetolog?

Co znamená a jaký je význam slova Diabetolog?

Diabetolog je lékař nebo jiný odborník v oboru diabetologie. Zaměřuje se na onemocnění cukrovkou (Diabetes mellitus), čili poruchou metabolizmu sacharidů.
Jako lékař musí diabetolog projít specializační pětiletou přípravou. Při ní projde společným základem interny a po té specializovanou praxí na akreditovaném pracovišti. Doba trvání této praxe jsou alespoň 3 roky. Praxe se skládá z povinné a doplňkové části.Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Diabetolog? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Impresionismus? Víte, co je to Raw strava? Rozumíte pojmu Hvězda? Rozumíte pojmu Prána?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, význam, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, informace, etymologie, přesný význam, pojem, wiki, termín, lékařství, kdo to je, původ slova, popis

Pojem Diabetolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Diabetolog zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Diabetolog ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Diabetolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Diabetolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Diabetolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Diabetolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Diabetolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Diabetolog? Kdo to byl Diabetolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diabetolog? Definice pojmu Diabetolog je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.