Kdo je to?
Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Diabetolog?

Co znamená a jaký je význam slova Diabetolog?

Diabetolog je lékař nebo jiný odborník v oboru diabetologie. Zaměřuje se na onemocnění cukrovkou (Diabetes mellitus), čili poruchou metabolizmu sacharidů.
Jako lékař musí diabetolog projít specializační pětiletou přípravou. Při ní projde společným základem interny a po té specializovanou praxí na akreditovaném pracovišti. Doba trvání této praxe jsou alespoň 3 roky. Praxe se skládá z povinné a doplňkové části.Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Definici slova Diabetolog můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kasační stížnost? Rozumíte pojmu Prdelačka? Rozumíte pojmu Outdoor? Znáte pojem Dark web?

Klíčová slova: význam, definice, lexikon, slovo, vysvětlení, wiki, odborný výraz, etymologie, formulace, kdo to je, synonymum, pojem, co znamená, informace, co je to Diabetolog?, Diabetolog

Pojem Diabetolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Diabetolog ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Diabetolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Diabetolog ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diabetolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Diabetolog například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Diabetolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Diabetolog? Kdo to byl Diabetolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diabetolog? Definice pojmu Diabetolog se nachází v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Diabetolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).