Kdo je to?
Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Diabetolog?

Co znamená a jaký je význam slova Diabetolog?

Diabetolog je lékař nebo jiný odborník v oboru diabetologie. Zaměřuje se na onemocnění cukrovkou (Diabetes mellitus), čili poruchou metabolizmu sacharidů.
Jako lékař musí diabetolog projít specializační pětiletou přípravou. Při ní projde společným základem interny a po té specializovanou praxí na akreditovaném pracovišti. Doba trvání této praxe jsou alespoň 3 roky. Praxe se skládá z povinné a doplňkové části.Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Diabetolog s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kasační stížnost? Pamatujete si definici pojmu Rodinný dům? Rozumíte pojmu Outdoor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pověst?

Klíčová slova: význam, co je to Diabetolog?, slovo, původ slova, vysvětlení, význam slova, popis, termín, kdo to je, etymologie, heslo, kdo je Diabetolog?, Diabetolog, informace, pojem, formulace

Pojem Diabetolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Diabetolog v následujících zdrojích

Najít výraz Diabetolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Diabetolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Diabetolog ve Wikipedii

Najít slovo Diabetolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Diabetolog například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Diabetolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Diabetolog? Kdo to byl Diabetolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diabetolog? Definice pojmu Diabetolog patří do sekce lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.