Kdo je to?
Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Diabetolog?

Co znamená a jaký je význam slova Diabetolog?

Diabetolog je lékař nebo jiný odborník v oboru diabetologie. Zaměřuje se na onemocnění cukrovkou (Diabetes mellitus), čili poruchou metabolizmu sacharidů.
Jako lékař musí diabetolog projít specializační pětiletou přípravou. Při ní projde společným základem interny a po té specializovanou praxí na akreditovaném pracovišti. Doba trvání této praxe jsou alespoň 3 roky. Praxe se skládá z povinné a doplňkové části.Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Diabetolog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Impresionismus? Pamatujete si definici pojmu Obrok? Rozumíte pojmu Hvězda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Plichta?

Klíčová slova: formulace, lexikon, Diabetolog, wiki, popis, přesný význam, význam slova, heslo, význam, co je to Diabetolog?, vysvětlení, definice, kdo je Diabetolog?, přesný výraz, informace, etymologie

Pojem Diabetolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Diabetolog ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Diabetolog ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Diabetolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Diabetolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Diabetolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Diabetolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Diabetolog? Kdo to byl Diabetolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diabetolog? Definice pojmu Diabetolog se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Diabetolog i v jiné sekci než v lékařství.