Kdo je to?
Kdo je Anthony Fauci? Životopis Anthony Fauci, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Anthony Fauci

Kdo je Anthony Fauci? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, lékařství

Anthony Fauci je přední americký imunolog, který se stal veřejně známým především v období pandemie Covid-19.
Vystudoval medicínu a od roku 1984 působí jako ředitel amerického National Institute of Allergy and Infectious Diseases. Specializuje se na infekční choroby, před Covidem-19 pracoval například na výzkumu eboly nebo SARS či HIV.
V roce 2020 po začátku pandemie koronaviru se stal členem White House Coronavirus Task Force a začal veřejnosti prezentovat informace o průběhu pandemie, opatření přijatá v boji s virem i výsledky dosažené ve výzkumech. Stal se tak jednou z tváří boje proti koronaviru, a to nejen v USA, ale po celém světě. Významný post si zachoval jak po dobu vlády prezidenta Trumpa, tak po zvolení jeho nástupce Bidena.
Důkazem, že je Anthony Fauci veřejně známou osobností, jsou jeho účasti v amerických talk show nebo dokument z roku 2021, který o něm byl natočen a nese jeho jméno.Kdo je Anthony Fauci? Životopis Anthony Fauci, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Hlavní informace o osobě Anthony Fauci

Národnost: americká
Datum narození: 24. prosince 1940
Místo narození: New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anthony Fauci sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Sidžo? Pamatujete si definici pojmu Hematurie? Víte co je Podílový fond? Vzpomněli byste si co znamená slovo Runa?

Klíčová slova: popis, informace, kde se narodil Anthony Fauci?, narození, Anthony Fauci, životopis, lékařství, národnost, kdo je Anthony Fauci?, kdy se narodil Anthony Fauci?, osobnosti, osobnost, lékařství, wikipedie, wiki, vysvětlení

Pojem Anthony Fauci je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Anthony Fauci na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Anthony Fauci ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Anthony Fauci na Google.cz

Najít pojem Anthony Fauci ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Anthony Fauci ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Anthony Fauci například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Anthony Fauci? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Anthony Fauci? Kdy se narodil Anthony Fauci? Kde se narodil Anthony Fauci? Anthony Fauci je v sekci Lékařství

Kategorie lékařství, pilulky stůl, anthony Fauci, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Anthony Fauci dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anthony Fauci i v jiné kategorii než je lékařství.