Kdo je to?
Kdo je Anthony Fauci? Životopis Anthony Fauci, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Kdo je Anthony Fauci?

Kdo je Anthony Fauci? Životopis, informace, biografie, lékařství

Anthony Fauci je přední americký imunolog, který se stal veřejně známým především v období pandemie Covid-19.
Vystudoval medicínu a od roku 1984 působí jako ředitel amerického National Institute of Allergy and Infectious Diseases. Specializuje se na infekční choroby, před Covidem-19 pracoval například na výzkumu eboly nebo SARS či HIV.
V roce 2020 po začátku pandemie koronaviru se stal členem White House Coronavirus Task Force a začal veřejnosti prezentovat informace o průběhu pandemie, opatření přijatá v boji s virem i výsledky dosažené ve výzkumech. Stal se tak jednou z tváří boje proti koronaviru, a to nejen v USA, ale po celém světě. Významný post si zachoval jak po dobu vlády prezidenta Trumpa, tak po zvolení jeho nástupce Bidena.
Důkazem, že je Anthony Fauci veřejně známou osobností, jsou jeho účasti v amerických talk show nebo dokument z roku 2021, který o něm byl natočen a nese jeho jméno.Kdo je Anthony Fauci? Životopis Anthony Fauci, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Hlavní informace o osobě Anthony Fauci

Národnost: americká
Datum narození: 24. prosince 1940
Místo narození: New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anthony Fauci sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Ústenka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chladítko? Víte co je Cheerleading? Víte co je Kolokvium?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Anthony Fauci?, život, životopis, Anthony Fauci, Anthony Fauci, kde se narodil Anthony Fauci?, osobnosti, datum narození, kdy se narodil Anthony Fauci?, osobnost, lékařství, lexikon, popis, místo narození, národnost

Pojem Anthony Fauci je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Anthony Fauci v následujících vyhledávačích

Najít slovo Anthony Fauci na Google.cz

Hledat videa s názvem Anthony Fauci na Youtube

Najít heslo Anthony Fauci ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Anthony Fauci ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Anthony Fauci ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anthony Fauci například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anthony Fauci

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Anthony Fauci? Kdy se narodil Anthony Fauci? Kde se narodil Anthony Fauci? Anthony Fauci patří do sekce Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anthony Fauci řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anthony Fauci i v jiné kategorii než je lékařství.