Kdo je to?
Kdo je Anthony Fauci? Životopis Anthony Fauci, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Kdo je Anthony Fauci?

Kdo je Anthony Fauci? Životopis, informace, biografie, lékařství

Anthony Fauci je přední americký imunolog, který se stal veřejně známým především v období pandemie Covid-19.
Vystudoval medicínu a od roku 1984 působí jako ředitel amerického National Institute of Allergy and Infectious Diseases. Specializuje se na infekční choroby, před Covidem-19 pracoval například na výzkumu eboly nebo SARS či HIV.
V roce 2020 po začátku pandemie koronaviru se stal členem White House Coronavirus Task Force a začal veřejnosti prezentovat informace o průběhu pandemie, opatření přijatá v boji s virem i výsledky dosažené ve výzkumech. Stal se tak jednou z tváří boje proti koronaviru, a to nejen v USA, ale po celém světě. Významný post si zachoval jak po dobu vlády prezidenta Trumpa, tak po zvolení jeho nástupce Bidena.
Důkazem, že je Anthony Fauci veřejně známou osobností, jsou jeho účasti v amerických talk show nebo dokument z roku 2021, který o něm byl natočen a nese jeho jméno.Kdo je Anthony Fauci? Životopis Anthony Fauci, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Základní informace o osobě Anthony Fauci

Národnost: americká
Datum narození: 24. prosince 1940
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anthony Fauci? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Pomlázka? Vzpomenete si na definici slova Tokáň? Víte co je Echinacea? Vzpomněli byste si na význam slova Playmate?

Klíčová slova: lékařství, místo narození, popis, informace, wikipedie, biografie, kdy se narodil Anthony Fauci?, lékařství, narození, životopis, wiki, vysvětlení, kde se narodil Anthony Fauci?, datum narození, život, Anthony Fauci

Pojem Anthony Fauci je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Anthony Fauci

Vyhledat slovo Anthony Fauci ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Anthony Fauci ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Anthony Fauci ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anthony Fauci ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Anthony Fauci v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Anthony Fauci například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Anthony Fauci?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anthony Fauci? Kdy se narodil Anthony Fauci? Kde se narodil Anthony Fauci? Anthony Fauci je v kategorii Lékařství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Anthony Fauci dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anthony Fauci i v jiné kategorii než je lékařství.