Kdo je to?
Kdo je to, byl Baron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baron? Lidé, historie

Kdo je to Baron?

Co znamená a jaký je význam slova Baron?

Baron je šlechtický titul. Slovo baron pochází z franckého slova baro označujícího svobodného muže nebo válečníka, resp. z pozdně-latinského slova baro znamenajícího člověk, služebník, voják, žoldnéř. Manželka barona je baronka, dcera baronesa. U nás nebyl titul baron nikdy oficiální, používal se jen jako hovorové označení pro příslušníky panského stavu a pro rakouské a německé svobodné pány (Freiherr).Kdo je to, byl Baron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baron? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Baron? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Sloka? Znáte pojem Stres? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stalking? Vzpomenete si na definici slova Terorismus?

Klíčová slova: pojem, definice, význam pojmu, historie, význam, formulace, přesný význam, co je to Baron?, přesný výraz, kdo je Baron?, původ slova, kdo to je, informace, lexikon, co znamená, etymologie

Pojem Baron je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Baron ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Baron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Baron v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Baron ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Baron například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Baron

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Baron? Kdo to byl Baron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baron? Definice pojmu Baron je v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.