Kdo je to?
Kdo je to, byl Baron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baron? Lidé, historie

Kdo je to Baron?

Co znamená a jaký je význam slova Baron?

Baron je šlechtický titul. Slovo baron pochází z franckého slova baro označujícího svobodného muže nebo válečníka, resp. z pozdně-latinského slova baro znamenajícího člověk, služebník, voják, žoldnéř. Manželka barona je baronka, dcera baronesa. U nás nebyl titul baron nikdy oficiální, používal se jen jako hovorové označení pro příslušníky panského stavu a pro rakouské a německé svobodné pány (Freiherr).Kdo je to, byl Baron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baron? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Baron? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Povídka? Víte, co je to LPG? Vzpomněli byste si co označuje výraz PDA? Rozumíte pojmu Elektronický recept?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, definice, formulace, etymologie, lexikon, kdo to je, původ slova, odborný výraz, co je to Baron?, význam, synonymum, historie, význam slova, informace, pojem

Pojem Baron je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Baron zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Baron ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baron ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Baron na Youtube

Zkusit najít Baron ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Baron například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Baron

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Baron? Kdo to byl Baron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baron? Definice pojmu Baron patří do sekce historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.