Kdo je to?
Kdo je to, byl Baron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baron? Lidé, historie

Kdo je to Baron?

Co znamená a jaký je význam slova Baron?

Baron je šlechtický titul. Slovo baron pochází z franckého slova baro označujícího svobodného muže nebo válečníka, resp. z pozdně-latinského slova baro znamenajícího člověk, služebník, voják, žoldnéř. Manželka barona je baronka, dcera baronesa. U nás nebyl titul baron nikdy oficiální, používal se jen jako hovorové označení pro příslušníky panského stavu a pro rakouské a německé svobodné pány (Freiherr).Kdo je to, byl Baron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baron? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Baron? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Povídka? Víte co je Uzlina? Vzpomněli byste si co označuje výraz PDA? Vzpomněli byste si co označuje výraz Wegenerova granulomatóza?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, termín, wiki, slovo, kdo je Baron?, Baron, význam, historie, pojem, popis, význam slova, co je to Baron?, odborný výraz, heslo, co znamená

Pojem Baron je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Baron

Najít heslo Baron v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Baron ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Baron na Youtube

Hledat heslo Baron ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Baron například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Baron? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Baron? Kdo to byl Baron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baron? Definice pojmu Baron je v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.