Kdo je to?
Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Jaký je význam slova Leviatan? Co to znamená?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Leviatan s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to QOS? Víte co je Kauce? Vzpomněli byste si na význam slova Fruktóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bezúročné období?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, termín, co je to Leviatan?, kdo to je, význam pojmu, nadpřirozené, původ slova, etymologie, informace, přesný význam, formulace, popis, popis, význam, Leviatan

Pojem Leviatan je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Leviatan ve Wikipedii

Najít pojem Leviatan ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Leviatan na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Leviatan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Leviatan například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Leviatan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Leviatan? Kdo to byl Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan patří do sekce nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Leviatan i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?