Kdo je to?
Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Jaký je význam slova Leviatan? Co to znamená?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Leviatan můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Portfolio? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cmunda? Vzpomněli byste si na význam slova Rýže Basmati? Znáte termín Draft?

Klíčová slova: pojem, popis, informace, popis, kdo je Leviatan?, termín, význam slova, wiki, nadpřirozené, heslo, slovo, vysvětlení, význam, formulace, synonymum, původ slova

Pojem Leviatan je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Leviatan

Hledat frázi Leviatan ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Leviatan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Leviatan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Leviatan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Leviatan například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Leviatan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Leviatan? Kdo to byl Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan se nachází v sekci nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Leviatan i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?