Kdo je to?
Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Jaký je význam slova Leviatan? Co to znamená?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Leviatan? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to QOS? Vzpomenete si na definici slova Free running? Vzpomněli byste si na význam slova Fruktóza? Vzpomněli byste si na význam slova Luteální fáze?

Klíčová slova: nadpřirozené, termín, význam pojmu, kdo je Leviatan?, etymologie, popis, lexikon, přesný výraz, co je to Leviatan?, wiki, vysvětlení, co znamená, význam slova, definice, synonymum, původ slova

Pojem Leviatan je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leviatan ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Leviatan na Google.cz

Hledat termín Leviatan ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Leviatan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Leviatan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Leviatan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Leviatan? Kdo to byl Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Leviatan i v jiné sekci než je kategorie nadpřirozené.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?