Kdo je to?
Kdo je to Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Co znamená a jaký je význam slova Leviatan?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Text můžete velmi jednoduše sdílet s dalšími lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Defragmentace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Souhrnné hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Bipolární porucha? Víte co je Prolog?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, původ slova, Leviatan, přesný význam, definice, formulace, vysvětlení, nadpřirozené, význam slova, wiki, heslo, přesný výraz, lexikon, pojem, nadpřirozené

Pojem Leviatan je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Leviatan hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat frázi Leviatan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Leviatan ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leviatan ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Leviatan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Leviatan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Leviatan například v Google obrázcích, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Leviatan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan se nachází v sekci Nadpřirozené

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?