Kdo je to?
Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Jaký je význam slova Leviatan? Co to znamená?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Leviatan sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Defragmentace? Znáte definici termínu Inulin? Vzpomněli byste si na význam slova Debet? Pamatujete si definici pojmu Ad hoc?

Klíčová slova: nadpřirozené, pojem, kdo to je, definice, význam pojmu, Leviatan, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, lexikon, termín, heslo, popis, význam slova, přesný význam, co je to Leviatan?

Pojem Leviatan je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Leviatan v následujících zdrojích

Hledat frázi Leviatan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Leviatan ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Leviatan na Youtube

Vyhledat termín Leviatan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Leviatan například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Leviatan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Leviatan? Kdo to byl Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Leviatan i v jiné sekci než je kategorie nadpřirozené.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?