Kdo je to?
Kdo je to Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Co znamená a jaký je význam slova Leviatan?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Jeggings? Znáte definici termínu Nubuk? Vzpomněli byste si na význam slova Abdikace? Pamatujete si definici pojmu Elektorát?

Klíčová slova: slovo, synonymum, význam slova, přesný výraz, wikipedie, nadpřirozené, původ slova, formulace, odborný výraz, význam, heslo, vysvětlení, informace, Leviatan, nadpřirozené, co znamená

Pojem Leviatan je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Leviatan zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Leviatan na Google obrázcích

Vyhledat termín Leviatan ve Wikislovníku

Zkusit najít Leviatan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Leviatan ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Leviatan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Leviatan například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Leviatan, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan patří do kategorie Nadpřirozené

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nadpřirozené).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?