Kdo je to?
Kdo je to, byl Ošetřovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ošetřovatel? Lidé, profese

Kdo je to Ošetřovatel?

Co znamená a jaký je význam slova Ošetřovatel?

Ošetřovatel je středoškolsky vzdělaný odborník, který pracuje buď pod dohledem sestry či lékaře na péči o pacienta. Spolupracuje při poskytování léčby, rehabilitace, neodkladné a ošetřovatelské péče, stanovování diagnostiky. Jeho hlavním úkolem je pečovat o hygienu pacienta a uspokojovat jeho základní biologické potřeby. Nevěnuje se jen ošetřování, ale stará se i o prevenci proleženin.
Ošetřovatel upravuje lůžko pacienta, asistuje lékařům a sestrám při náročnějším ošetřování. Méně náročnou a neinvazivní péči provádí sám.Kdo je to, byl Ošetřovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ošetřovatel? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ošetřovatel s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hrubá chyba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Celostní medicína? Víte co je Xenie? Znáte termín Inventura?

Klíčová slova: heslo, co je to Ošetřovatel?, vysvětlení, přesný význam, lexikon, co znamená, popis, význam pojmu, kdo to je, původ slova, formulace, popis, význam, informace, profese, pojem

Pojem Ošetřovatel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ošetřovatel v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Ošetřovatel ve Wikislovníku

Najít výraz Ošetřovatel na Google.cz

Vyhledat termín Ošetřovatel ve Wikipedii

Hledat termín Ošetřovatel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ošetřovatel například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Ošetřovatel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ošetřovatel? Kdo to byl Ošetřovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ošetřovatel? Definice pojmu Ošetřovatel se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Ošetřovatel i v jiné sekci než je kategorie profese.