Kdo je to?
Kdo je to, byl Ošetřovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ošetřovatel? Lidé, profese

Kdo je to Ošetřovatel?

Co znamená a jaký je význam slova Ošetřovatel?

Ošetřovatel je středoškolsky vzdělaný odborník, který pracuje buď pod dohledem sestry či lékaře na péči o pacienta. Spolupracuje při poskytování léčby, rehabilitace, neodkladné a ošetřovatelské péče, stanovování diagnostiky. Jeho hlavním úkolem je pečovat o hygienu pacienta a uspokojovat jeho základní biologické potřeby. Nevěnuje se jen ošetřování, ale stará se i o prevenci proleženin.
Ošetřovatel upravuje lůžko pacienta, asistuje lékařům a sestrám při náročnějším ošetřování. Méně náročnou a neinvazivní péči provádí sám.Kdo je to, byl Ošetřovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ošetřovatel? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Ošetřovatel? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Workout? Znáte definici termínu Duté vlákno? Víte co je Infrastruktura? Pamatujete si definici pojmu Tonikum?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, co znamená, vysvětlení, význam slova, synonymum, odborný výraz, Ošetřovatel, co je to Ošetřovatel?, popis, lexikon, původ slova, přesný význam, kdo to je, přesný výraz, slovo

Pojem Ošetřovatel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ošetřovatel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Ošetřovatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ošetřovatel ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Ošetřovatel ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Ošetřovatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ošetřovatel například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Ošetřovatel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ošetřovatel? Kdo to byl Ošetřovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ošetřovatel? Definice pojmu Ošetřovatel je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Ošetřovatel i v jiné kategorii než je sekce profese.