Kdo je to?
Kdo je to Ošetřovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ošetřovatel? Lidé, profese

Kdo je to Ošetřovatel?

Jaký je význam slova Ošetřovatel? Co to znamená?

Ošetřovatel je středoškolsky vzdělaný odborník, který pracuje buď pod dohledem sestry či lékaře na péči o pacienta. Spolupracuje při poskytování léčby, rehabilitace, neodkladné a ošetřovatelské péče, stanovování diagnostiky. Jeho hlavním úkolem je pečovat o hygienu pacienta a uspokojovat jeho základní biologické potřeby. Nevěnuje se jen ošetřování, ale stará se i o prevenci proleženin.
Ošetřovatel upravuje lůžko pacienta, asistuje lékařům a sestrám při náročnějším ošetřování. Méně náročnou a neinvazivní péči provádí sám.Kdo je to Ošetřovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ošetřovatel? Lidé, profese

Zaujala vás definice slova Ošetřovatel? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Hrubá chyba? Znáte termín Mnichovská dohoda? Víte co je Gmail? Víte, co je to Platonická láska?

Klíčová slova: wikipedie, termín, slovo, lexikon, etymologie, definice, popis, pojem, odborný výraz, přesný výraz, formulace, profese, původ slova, přesný význam, Ošetřovatel, přesný výraz

Pojem Ošetřovatel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ošetřovatel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Ošetřovatel ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Ošetřovatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Ošetřovatel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Ošetřovatel ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Ošetřovatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ošetřovatel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ošetřovatel

Právě jste zjistili Kdo je to Ošetřovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ošetřovatel? Definice pojmu Ošetřovatel je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, text, definici, řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Ošetřovatel hledat i v jiných kategoriích (než profese).